Arabayı cizmişler bende kafayı çizmek üzereyim

Geçen hafta benim arabayı stop lambasında ön çamurluğa kadar boydan boya çizdiler ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum

genelde böyle bi durumla karşılaşınca yapan arkadaşın sülalesinide içeren ve hoş olmayan sözcükler kullanıyorum hakkaten yapılacak iş değil valla abicim o pastayla geçecek gibide durmuyo :(

o... çocukları diye bi film var izlediniz mi :D (sol elimle sağ kulağımı gösterdim) geçmiş olsun bu olay başına gelmeyen yok heralde.. ama gerçekten üzülmeyin tek sıkıntımız çizikler olsa keşke... yükselin dediği gibi belki giderilir çizikler en kötü istemeye istemeyede olsa boyatılır falan ama araba yeni olduğu için boyansada renk farkı pek oluşmaz diğer kısımlarla heralde.. üzülmeyin gerçekten boşverin..

Gecmiş olsun, umarım benim arabadada aynı sorundan muzdarip. Yüksel arkadaşın dediği gibi, şu çizik gidericiyle boyatmadan halledersin umarım.

hocam geçmiş olsun, piyasada babası belli olmayan çok insan var normaldir.

Kendi aracım çizilmiş gibi üzüldüm vallahi. Çok geçmiş olsun. Gönülsüz sevişmeden hayırsız evlat doğar diye bir söz var. Tam bu insanlar için söylenmiş bir söz. Kendine zaten bir hayrı yok bir de insanların malına mülküne zarar verme!

Yapanlar Allah tan bulsunlar, can sıkıcı bir durum...geçmiş olsun

babasız bunlar diyecek söz yok.Geçmiş olsun
Yok yok. Bunlar babasız değillerdir. Bunlar babası belli olmayanlardır. Nedense aklıma birden bire " O. Çocukları " filminin ismi geldi.

Geri