Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aracım aynı benim gibi kokuyo benim herşeyim benim gibi kokmalı, o sizin aracınız neden başka koksun ki, bi şişe parfüm bana bi şişe ona koltulara kalerifer peteklerine sıkıyorum (Pİ) ikimizin parfümü aynı yani bilmem anlatabildimmi

Arkadaşlar benim merak ettiğim bir şey var.Opellerin orjinal araç kokuları varmı?Varsa nasıl buluruz?

ben eski usül benzinliklerde verilen kokulu kağıtlar var ya aynalara falan asılan.buldukça.diğer turlu pencere açık zaten.kokmuo zaten:)

Yaklaşık 1 senelik konuyu hortlatma ihtiyacı hissettim :) Ben de o kalorifer çıkışlarına asılan kokulardan kullanıyordum.Ancak bu konuyu okuyunca direkt olarak attım onu ve tavsiyeniz üzere ben de AirWick'in Mango aromalı kokusundan aldım. Şu anda 6.cı aracımı kullanıyorum ve hiçbirinde arabam Astram kadar güzel kokmadı. Teşekkürler arkadaşlar teşekkürler AirWick :)

keşke 1,5 hafta önce hortlatsaymışsın be. Bizim 2 aylık aracın konsol haşat olmazdı :D

ben airwick in kavun kokusunu kullanıyorum yuvarlak oval bi şişesi var biraz büyük ama koyacak yeriniz varsa mutlaka deneyin derim tüm arabama binenler hasta oluyo kiminin canı kavun çekiyo kiminikisi ise turbo sakız:):):)

aynen bende ondan kullanıyorum kolcek in altına koydum kimse görmüyorda ve 3 ay falan gidiyor. hatta sıcak havada arçtan iniyim millet ohh mis gibi kokuyon dioo koku üstüme siniyor ;)

Geri