Araç tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan PRESTİJ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Octavia bagaj sorununuzu çözer, daha büyüğü için MPV almanız lazim

Ben 1 çocuğa zor yetişiyorum :)) Allah bağışlasın acısını göstermesin evlatlarımızın. Kaskodan 2017 clio kullanıyorum şu an astra ona göre baya baya geniş (bağaj, arka diz mesafesi vs)

• Beğen
Tepkiler: qokhan1
Önceki aracım Linea idi onda bagaj sorunu yoktu 500 lt bagaj hacmi, Astra hb 370 lt baya fark var, bagajda stepne ve arabayla ilgili ufak tefek eşyalar olunca bebek arabası sığmıyordu
Corolla yada Civic düşünüyordum aslında ama bide egea ekledim
Siz ne dersiniz bilmiyorum

bitane port bagaj alin sorununuz cozulecektir herseye care var yeterki araciiniz,sizi mutlu etsin😁

Oda olabilirdi aslında ama her zaman sorunları kökten çözmekte fayda var 🙂

C sedan olarak Focus 3 1.6 benzinli olabilir. Hyundai Elantra da iyi arabadır. Superb de yazılmış iyi tercih. Bagajı camla açılır inanılmaz bir yükleme alanı sunar. Fluence da piyasa arabası olarak alınabilir.
Civic yerine Corollayı tavsiye ederim. Lpgye de daha uyumludur. Sıfır km alıp 100bin km lpgde binip 2014 Auris 1.6 sattım. Corolla ile aynı motordur. Hiç sıkıntı yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: PRESTİJ
Önceki aracım Linea idi onda bagaj sorunu yoktu 500 lt bagaj hacmi, Astra hb 370 lt baya fark var, bagajda stepne ve arabayla ilgili ufak tefek eşyalar olunca bebek arabası sığmıyordu
Corolla yada Civic düşünüyordum aslında ama bide egea ekledim
Siz ne dersiniz bilmiyorum
Egea tam f/p aracı, özellikle sw tavsiye ederim

Geri