Araç tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tountzai
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Astra Edition en boş paket, Vectra'dan sonrada Corsa'ya binilmez ufak araba, Focus Yakıtta Cimri Ama Süspansiyonları baş ağrıtır ve Auris'de 2. el'de zarar ettirir..

ben corsa diyorum, sürüş zevki açısından hepsinden önde.

araba sürdüğünde zevk almak istiyorsan corsa derim.

bilmiyorum belki yaşım gereği böyle düşünüyorum ama gerçekten hoş bir zevk veriyor adama corsa, hele d kasa..

Tercihleriniz bu araçlarla sinirliysa astra ve focus arasinda kalip astrayi secerdim galiba bir opelci olarak :) dizel yada benzinli olarak aldanmayin neredeyse ayni sey bunlar artik gunumuz Turkiye'sinde.

Astra J Editon 1,6 115 hp , Auris Comfort 1,6 ve Corsa Enjoy 1,3 CDTI arasında bir seçim yapacağım.

Astra J Edition ne kadar boş olsada standart donanımları uzun yıllar işimi görür diye düşünüyorum, daha estetik ve daha konforlu

Corsa Enjoy 1,3 CDTI yılda maksimum 10.000 km yapacağımı varsayıyorum. Lpg ile uğraşmamak için aday listemde bulunuyor. Vectra C den sonra beni ne kadar memnun eder bilemiyorum.

Auris i az km yapmış ikinci el düşünüyorum 2009-2011 model 30.000 - 35.000 Tl arası

focus tdci. trend hariç diger iki versiyon alinabilir

Focus Tdci titanium biraz tuzlu olabilir ama collectionun fiyatları gayet uygun opelci olmama rağmen focusu es geçemem yani

Bu devirde bana sıfır araç almak çok mantıklı gelmiyor. 1-2 yaşında 15.000 km'yi geçmemiş bir araç almak daha mantıklı sanki. Böylece mevcut bütçeniz ile daha donanımlı bir araç sahibi olmuş olursunuz. O yüzden ben olsam C segmentinde Focus'u tercih ederdim heralde.

corsa enjoy al derim blowoff takarsın hemde dizel nasılsa harika olur

Geri