aracı dusurmek için yayları kestiren veya bilgisi olan varmı??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şuan 185.60.14 lastıklerım var çamurlugun arası çirkin durduğu için çok hafif kestirmem gerekiyor.arabanın gidişini etkilermi kullanırken rahatsız edermı diye dusundum.bir sorum daha olacak,araba durursa yazın 205 50,205 45 veya 205 40 yanak lastık takmayı dusunuyorum 60 yanaktan 40 yanağa dusunce surtme falan yaparmı?ŞİMDİDEN TESEKKUR EDERİM:D

abı kestırmek ne demek. bunların mılımetrık muhendıslık unsurları. yapma gozunu seveyım. buyuk tehlıkeler doğurması muhtemel.. bir arkadaşımızı kaybetmek ıstemeyız forum olarak..

abi yayları kestirme duyduguma gore pek saglıklı degil yenı yay al kendine

Bencede orjinali hiç elleme kesmek hiç sağlıklı deil

Kesmek iyi olmaz.
Sabret,biriktir paranı yeni yay al ne gerek var kesmeye?
Canını tehlikeye atma,mühendislik işi bunlar ufacık hatalar insanın hayatını yitirmesine bile yol açabilir.

abı kestırmek ne demek. bunların mılımetrık muhendıslık unsurları. yapma gozunu seveyım. buyuk tehlıkeler doğurması muhtemel.. bir arkadaşımızı kaybetmek ıstemeyız forum olarak..

abi haklısın ama çok kötü duruyor bana göre:(o uygulamayı tanıdık sayesinde ücretsiz yaptıracagım için basit geliyor heralde bana:Dbilginize tesekkur ederim yinede yaptıran arkadaşların onerılerını beklıyorum..

Şahinlerde kesiyorlardı yayları,onlarda bile sorun çıkarıyordu sen bide Opel'i düşün..;)

tamam arkadaşlar bu kadar yorum yeterlı:D:Dvazgeçtım sağolun:):):)

Adem Olmeye Niyetin Var Galiba :D Ya Da İçtin :D Olum Yay Kesılırmı :D

Geri