aracı dusurmek için yayları kestiren veya bilgisi olan varmı??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
geçenlerde bi abi 200 tl ye sattı o zaman param yoktu:(kaçırdık:)

yayları kestirmek yerine amortisörlerin başını düşürttür eğer beğenmezsen tekrar kaldırırsın ama yayları kestirip beğenmezsen yenisi almak zorunda kalırsın.

yayları kesmek sağlıksız diye biliyorum ama discovery channel da overhaulin programında şu chip foose ve adamlarını bir kaç kere takıcakları yayları aracı yeterince düşürmediği için keserlerken gördüm bayada şaşırdım. Chip de bunu yapıyorsa artık :D :D :D

yayları kesersen araba sek sek topu gibi zıplar :) :) hızlı girilen virajda sekerek direğin tepesine çıkılır ;) sakın kestirme ...

yayı sakın kestirmeyin, sadece konfor ve güvenlikten taviz vermiş olmazsınız yayı kestirince. arabanın sürüş dinamiklerini de çok kötü etkiler yayın kesilmesi.aracınız da SW zaten, daha büyük sıkıntı yaratır

eskiden spor yay yoktu? herkes kesiyordu birşey olmuyor? aslında iki taraflı çok soru var düşünücek.olmaz olmaz deriz tutar başımıza gelir üzülürüz.ama diğer tarafta da kesinlikle karşı çıkmakta doğru değil burda bildiğim kadarıyla kimse yay kestirip araba sürmedi.çok iyi araştırmak lazım BİLENLERDEN.ben bizzat duyduğumu söyleyim.geneli bilirsiniz lecsportu.sahibi levent abiyle sohbet ettik yay olayına girdik kendisininde kesik yay kullandığını öğrenmiş oldum :) bana dediki eskiden yoktu spor yay bunca sene herkes kesik yayla gezdi.yeterki işlemi pro. bir yer yapsın...

Geri