aracım 170-180 den sonra gitmiyo

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan efor06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben astra g ile benzine alıp bir denedim çevre yolunda 195 den sonra gıram gitmiyor 6-7 dk gittim 185-195 arasında bir ara yolda bir esneme oldu bu msjı şu an buraya yazabildiğime şükrediyorum birdaha basarsammmm fena :)

Aynen Savaş abi,yalnız dikkatini çekerim 4. vitesle 170 yapıyor 5. vitesle değil :rakir:

Bu arada abi üstteki mesajda 200 220 yapmıyor demişsin,Diğer bilgisayarda fotoğrafı vardı 94 modal statıon astra f ile babam 210 yapmıştı.Kadran kesinlikle arızasız ve düz yoldu hereke izmit arası.Sonrasında motor üst kapağı yağ kaçırmaya başlamıştı tabi o ayrı konu.:D
5. vites ekonomi amaçlıdır, 4. viteste max hızı yakalayamıyorsan 5. viteste hiç yakalayamazsın ;). Diğer bir konu üretilen bütün araçların km saatleri 100 km den sonra biraz fazla yazar, bunun nedeni de sürücülerin yüksek hızlara çıkmasını bir nebze olsun psikolojik olarak engellemektir. Çok duymuşsundur "130 km ile radara girdim ama Allahtan radar hızımı daha az okuduğu için az ceza kestiler" veya "radarın önünden biraz hızlı geçtim ama sağolsun durdurmadılar" diye. Mesela ben 120 ve 135 km ile iki kere radara yakalandım radar tesbiti 112 ve 128 km idi :(.

Vw forumlarının birinde hızla alakalı konular yasaklanmıştı.dilerim burada da olur.

Hızın yanlış olduğunu buraya üye olan herkes biliyor, bu tür konuları yasaklasak da yasaklamasakda maalesef hız yapılıyor. 100-120 km den sonra yapılan hıza kızıyoruz ama nedense okul, hastane gibi yerlerin önünden geçerken 30 km hız sınırına hiçbirimiz uymuyoruz veya birçoğumuz şehiriçinde yoğun trafik yoksa 50 den daha yüksek hızlara çıkıyoruz. Elbette ulu orta yerlerde, trafiğe açık alanlarda hele hele standart araçlarla aşırı hız yapmak son derece yanlıştır.

Bitikse son susturucuyu değiştir. ivemelenmede mutlaka faydası olur.

herkeze ayrı ayrı teşekkur ederım, sanırım sorun benım pskoljımde :) zaten o hızları yapmıyorum bir kez denedgım için sordum. tekrardan sagolun

sanırım 2004 model palio 1,2 el alacam. şu an araç sahibiyle pazarlık aşamasında kavga döğüş devam ediyoruz. acaba alacağım palio 1,2 kaç yapar:D

sanırım 2004 model palio 1,2 el alacam. şu an araç sahibiyle pazarlık aşamasında kavga döğüş devam ediyoruz. acaba alacağım palio 1,2 kaç yapar:D

Murat Palio 1.2 şimdiden hayırlı olsun, kaç yapar dediğin lira olarak mı km olarak mı? ;)

Selamlar, bundan önceki aracım 1.2 16V palio idi. 3500 devirde 99 km sabit giderdi (GPS e göre, ibre zaten 110 civarında olurdu). İstanbul yolunda Ayaş kavşağındaki radardan sonra bi kaç defa denemem oldu, 140 görüyor ama araba kesinlikle bunun için yapılmamış.

Murat Palio 1.2 şimdiden hayırlı olsun, kaç yapar dediğin lira olarak mı km olarak mı? ;)

abi araba çok temiz. yaşlı bir amcanın arabası. sıfır almış binmiş işte kendi çapında. 87 bin km de, nokta boya yok araçta. 15000 den 14.750ye düştü. ben 14,500 de direniyorum:D...sırf araba temiz diye üsteliyorum yarın belli olur. 2004 1,2 palio el, kliması var daha ne olsun:D

ayrıca hayalim olan bahçeli ev mevzuna da ulaşmak üzereyim. şehre 7 km dışarda bir arsa var içinde dubleks ev yarısı tamamlanmış. doğa içinde buralarda yayla denilen mevkide. o işide hafta içi bitirirsem , palio yuda alırsam tamam hayallerimin % 50 tamamlanmış olacak alıpta evi bitirdiğim zaman hayallerim gerçek olacak inşallah..o zaman taze tarla domates yemeğe beklerim herkesi:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri