Aracım pert olurmu astra j 2012 1.3 cdti sport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Pegasus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Aracım pert olurmu astra j 2012 1.3 cdti sport

çok geçmil olsun.Allah korumuş.
Umarım gönlünüzden geçen olur.
Bu arada istanbul bahçelievlerde deprem oldu.hayat kısa araç pert olsada olmasada hayatta olmanız en büyük kazanç.

ևok geçmiş olsun. Neyse ki size bir şey olmamış.  special_prayer

Tolga abininde belirttiği üzere sigorta şirketlerinin pert prosedürleri farklılık gösterebiliyor.

Bildiğim kadarı ile bir çok şirket aracı perte çıkarmak için onarım masrafının araç bedelinin %50 sini geçmesini şart koşuyor.

Servisin size söylediği 30.000 TL lik masrafta buna dayanılarak belirtilmiştir galiba.

Me®t link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun. Neyse ki size bir şey olmamış.  special_prayer

Tolga abininde belirttiği üzere sigorta şirketlerinin pert prosedürleri farklılık gösterebiliyor.

Bildiğim kadarı ile bir çok şirket aracı perte çıkarmak için onarım masrafının araç bedelinin %50 sini geçmesini şart koşuyor.

Servisin size söylediği 30.000 TL lik masrafta buna dayanılarak belirtilmiştir galiba.
045thumbsup 045thumbsup
gecmış olsun

moralini bozmak istemem ama 20 bin tl maksimum hasar çıkıcak ve araç pert olmıcaktır büyük ihtimal

Çok gecmis olsun... :(
Bana kalırsa da perte çıkmaz gibi çünkü aksamda bır sorun olacağını düşünmüyorum...
On kısmın dısında tavan arka veya yanlardan bır veya birkacinda da aynı şiddette hasar olsaydı belki o zaman perte çıkardı...

geçmiş olsun...  :(

Hepinize teker teker cok tesekkur ederim benim de en buyuk sevincim canima bisey olmamasi 100-110 civari bi hizla beton bariyere bodoslama girdik dikkatsizlikten ve opelin saglamligina hayran kaldim tabi bu verilmis sadakam oldugu gercegini degistirmedi :) ins perte cikar tek temennim o yeni araba oldugu icin ve bundan sonra daha dikkatli olmak sart.

çok çok geçmiş olsun

çok büyük geçmiş olsun .ben büyük ihtimalle perte çıkacak diye düşünüyorum. her iki airbag patlamışi muhtemelen kaput , ön tampon, klima radyatörü, aracın kendi radyatörü , radyatör davlumbazı, farlar degişecek. Kaldı ki air bagler bile kendi başına fiyatı yüksek olan malzemeler. Ayrıca sanırım camurluklar da geriye dogru biraz kaymıştır.

geçmiş olsun bence perte çıkmaz keşke cekiciden düşürüp aksları kırdırtsaydınız o zaman perte çıkıyor rahatlıkla

Geri