Aracım pert olurmu astra j 2012 1.3 cdti sport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Pegasus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Aracım pert olurmu astra j 2012 1.3 cdti sport

Büyük geçmiş olsun.. Allah Korumuş..

Hocam çok geçmiş olsun. Sigorta şirketlerinin pert politikaları çok farklılık gösterebiliyor. %30 ile %70 arasında oranlarda perte çıkarabiliyorlar bunun için poliçenizin olduğu şirketi arayıp sorabilirsiniz. Bunun yanında araç servisin eksper ile olan pazarlığına da kalıyor biraz. Ekspar bazı parçalara onarım yazarken şirket parçanın değiştirilmesi gerektiğini  diretirse hasar tutarı biraz daha artacaktır. Bunun için servisinizin tutumu önemli.

geçmiş olsun pegasus yaralanmaksızın kazayı atlatmanız herşeyden önemli.

geçmiş olsun canın sağ olsun gerisi boş kardeşim 20 gündür öyle sıkıntılı anlar yaşıyorumki dünya senin olsa ilaç olmuyor bu nedenle hiç kafana bile takma bu arada pert olur inş ama perte çıkması banada biraz zor geldi.

Gecmis olsun Allah'tan size birsey olmamış herseyden önemlisi bu aracinizaa gelince tahmini masraf mac 25000 tl olur gibime geliyor tabiki motorda yada sanzumanda bir hasar yok diye yazdım zaten motorda isin icine girince pert ederler fakat görünen gibiyse pert felan olmaz ahim sahim bir hasar görünmüyor airbag açılmasa normal aracın arkasına csrpmadaki gibi hasar oluşmuş inşallah gönlünüzden gecen olur
BU ARADA bazı sigorta araçları arabanın sadece airbag leri açıldı diye bile pert edebiliyorlar acaba Opel astra nin o göğüs airbagler le birlikte fiyatı ne o çok büyük bir etken olabilir ??

önemli olan size bir şey olmaması. geçmiş olsun tekrar tekrar.
ben pert olacagını sanmıyorum. aracta 30000 tl'lik bi hasar olcagını da düşünmüyorum.
aracın ön kısmında motorda bi problem var mı? zaten para eden kısım motor.
pert olması için araç bedelinin yarısı kadar hasar alması gerekiyor diye biliyorum ama yanlış da olabilirim.
sonuçta servis, araç perte çıkmazsa aracınızı servise girer ve para kazanır.

Sting link' Alıntı:
Gecmis olsun Allah'tan size birsey olmamış herseyden önemlisi bu aracinizaa gelince tahmini masraf mac 25000 tl olur gibime geliyor tabiki motorda yada sanzumanda bir hasar yok diye yazdım zaten motorda isin icine girince pert ederler fakat görünen gibiyse pert felan olmaz ahim sahim bir hasar görünmüyor airbag açılmasa normal aracın arkasına csrpmadaki gibi hasar oluşmuş inşallah gönlünüzden gecen olur
BU ARADA bazı sigorta araçları arabanın sadece airbag leri açıldı diye bile pert edebiliyorlar acaba Opel astra nin o göğüs airbagler le birlikte fiyatı ne o çok büyük bir etken olabilir ??
tekrardan çok teşekkürler hala haber bekliyorum serviste ön göğüse 15-20 arası fiyat söylemişlerdi heycanla bekliyorum bende.

Pegasus link' Alıntı:
tekrardan çok teşekkürler hala haber bekliyorum serviste ön göğüse 15-20 arası fiyat söylemişlerdi heycanla bekliyorum bende.
Ön göğüse 15 - 20 dedilerse ağır hasarlıdan paranızı alırsınız gibime geliyor. Okadar tutacağını tahmin etmezdim..

srd link' Alıntı:
önemli olan size bir şey olmaması. geçmiş olsun tekrar tekrar.
ben pert olacagını sanmıyorum. aracta 30000 tl'lik bi hasar olcagını da düşünmüyorum.
aracın ön kısmında motorda bi problem var mı? zaten para eden kısım motor.
pert olması için araç bedelinin yarısı kadar hasar alması gerekiyor diye biliyorum ama yanlış da olabilirim.
sonuçta servis, araç perte çıkmazsa aracınızı servise girer ve para kazanır.
çok teşekkürler allahtan cana bi zarar gelmedi. kaputu açıp baktığımızda sadece görünen radyatörün motora dayandığı söktüklerinde neler çıktı bilmiyorum

eyupuzger link' Alıntı:
Ön göğüse 15 - 20 dedilerse ağır hasarlıdan paranızı alırsınız gibime geliyor. Okadar tutacağını tahmin etmezdim..
inşallah, komple yeni ön göğüs geliyormuş direksiyon falan da değişicekmiş

Geri