aracımı satıp bu aracı almayı düşünüyorum..

bence aksiyona gerek yok kendi arabanızda zaten aynısı ne kadar km oynanmış bile olsa yarım motor yaptırdınız. şimdi bunu aldınız diyelim 2004 model dizel passat illaki sorun çıkartacak hop bunada masraf. en azından kendi arabanızın huyunu suyunu öğrendiniz aynı arabaya daha fazla para vererek takas yapmak mantıksız bence...zarar üstüne zarardan başka birşey olmaz... ayrıca hasar tarihine bakın sigorta kayıtlarından neyin değiştiğini anında anlarsınız. biz s40 aldık babamın dayısına arabada nokta kadar boya yok ama arka cam değişimi ve yolda lastik patlamış janta zarar vermiş kaskodan jant değişmiş bunlar çıkmıştı. sizde bir sorun illaki alacam diyorsanız...

İbrahim gözle görülmeden bir araç hakkında yorum yapmak bana göre gereksiz ama aklıma takılan husus; satıcı "araç 3 aylıkken sunroofu değişti" demiş ama bana göre 3 aylık aracın hatalı/kusurlu olan parçası kaskodan değil de garantiden değişir, ama sunroof darbe aldıysa o durum başka ;).

zannedersem 1.9 dizeller çok gürültülü. 1.6 ların tamamı ve 2.0 ların bir kısmında tdı cr diyor bu cr denilen motorlar sessiz sayılır. vw almadan önce bu konuyu araştırmanızı tavsiye ederim.

o yaşta bir araca o fiyatı vermek kişisel görüşüm çok abartılı olurdu, hele ki savaş abi nokta atışı yapmış, 3 aylık aracın sunroofu kasko tarafından değil, garanti kapsamında ücretsiz değiştirilir. Balkondan saksı düşmediyse tabiki :maden: Arandığı taktirde kusursuz araçlar bulunabilir 30bin lira üzerine. reklam olarak sayılmıyorsa "dod" ipucunu verebilirim, kusursuza yakın 2. el araçları rahatlıkla bulabilirsiniz.

saygılar,Mert.

zannedersem 1.9 dizeller çok gürültülü. 1.6 ların tamamı ve 2.0 ların bir kısmında tdı cr diyor bu cr denilen motorlar sessiz sayılır. vw almadan önce bu konuyu araştırmanızı tavsiye ederim.

sorunlu dedikleri 2.0 motorlar enjektörleri tamir edilemiyor...ama 1.9 tdı ler kendini kanıtlamış bir motor ve 2.0 tdı ye göre tabi pd olanlarla kıyasla daha sessiz...ve opelden inip buna bindim sesi beni rahtsız etmedi aksine dizel sesi benim çok hoşuma gidiyor...

İbrahim gözle görülmeden bir araç hakkında yorum yapmak bana göre gereksiz ama aklıma takılan husus; satıcı "araç 3 aylıkken sunroofu değişti" demiş ama bana göre 3 aylık aracın hatalı/kusurlu olan parçası kaskodan değil de garantiden değişir, ama sunroof darbe aldıysa o durum başka ;).

araç normalde 2004 model fakat araç alınıyor trafige 2005 yılının 10 ayında çıkıyor...2006 yılının 2 ayındada sunroof değişmiş...
adamın diğine göre sunroof da sorun olmuş bunlar kaskodan nasıl yapmıssalar değiştirmişler...

ama haklısın abi olmazsa otobüse atlayıp Antep'e gidip bakmak gerekiyor

antepteyse hiç yaklaşmam şahsen :) şehitkamil mi ne öyle biryerleri var sahibinden bir dolu araba ilanı var ordaki galerilerde ama ne hikmetse hepsi boyasız tertemiz arabalar diyorlar...

sen km olayından sonra soğudun heralde arabadan doğrumu...
bu arada senin arabada açık egsoz ne güzel olur...

sen km olayından sonra soğudun heralde arabadan doğrumu...
bu arada senin arabada açık egsoz ne güzel olur...

aslında sebep o değil caner sonuçta motor yarım yapıldı yeni...aracımın şuanda çekişi yakıtı herşeyi mükemmel oldu şuan çok memnunum fakat bu olay yüzünden ilerde bu aracı satmak dahada zor olacagı için satlığa çıkardım...

ikinci olarak açı kegzoz dediğin abart falan kasdediyorsan dizel araca pek iyi olmaz...

bana biraz sıkıntılı gibi geldi. dizel araba passat o yaşta ve o km de. ya aslında doğruda olabilir ama bu 2.ci el araba işi 100 taneden 5 tanesi doğru çıkmayınca insandada güven bırakmıyor.

o paraya sıfır araç al kafanı dinle macera arama derim.....

Geri