Aracınız Ne kadar yakıyor?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hk__26
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:) melii kanka bizim ön farlara ne zaman silikon sıkacaz
çok uyuz bu görüntüsü var..

ıstedıgın zaman benımde kafama takıldıı yada bırak arabanı bana ben yaparım yada bır ara erken gell bu hafta olabılır ama erken gelmeye bak soker takarım ben onlarıı hıc morelını bozma ben malımın arkasındayım

merhaba arkadaşlar benim vektirada çok yakıyor lpg taktısakmı kullanan varmı hangi marka iyi perfomansı düşürmeyen bi marka tafsi eden varmı

Arkadaşlar konu içerisinde yazılan mesajlar birbirimizi kıracak türden olmazsa çok daha iyi olur. Silinen mesajların tekrarının olmamasını diliyorum.

keyifli forumlar

810km yol yaptım haftasonu sehirlerarası, 91tl ye tekrar fullledim. Aracımın 1,3cdti 6 vites olması çok güzel.

Arkadaşlar benim aracım hala 10 lt/100 km. Bugün buji,hava filtresi, yağ filtresi, benzin filtresi, yağ, değişimini yaptım. 15 gün önce boğaz kelebeği, egr valfi ve carbon clean yaptırmıştım. Şimdide depoyu fulledim. Biraz 90 km civarı, biraz şehir içi, aradada 150-160 km hızla sürüyorum arabayı. Bu şartlarda 10 lt yakıyor. Bakalım bundan sonraki depoyu fullememde ne akdar olacak. Aracımda daha öncede bahsettiğim gibi Eko66 takılı. (Daha 1 haftalık). Taktırdıktan sonra yağ, buji ve filtreleri değiştirmemi söylediler. Sonra 50000 km aracına dokunma dediler. Hatta 20000 km sonra git yağ değiştirdiğin ustaya yağını göster daha ilk günkü gibi oludğunu göreceksiniz dediler. Haber vereceğim herkese.

47 lt ye fullemiş olarak yanşlış hatırlamıyorsam (kaç lt aldığını unuttum) 430 km yaptım. kaç tl veya kr yakıo onu bilemiyorum :)

arkadaşlar bu yakıt konusu çok enteresan birşey benim araba bir depo benzinle 52 lt aldım.171 tl ye tekabul ediyor580 km yol yaptım ş.arası 140-160 bazen 200 km hızla klıma bazen açık bu şekilde km 290 krş yaktı 1.6 opel astra benzinli şekilde başka bi incelememide aktarayım gecen cuma akşamı 20 liralık benzin aldım gece saat10 da tam 82 km yol yaptım istanbul içinde trafiğe takılmadan 4-5 vites aralığında 90-120 km hızla 240 krş bu şekilde yaktı ben bile şaştım nasıl olduda bu kadar az yaktı diye bi arabayı öpesim geldiki sormayın kullanmayla ve bakım alakalı bi durum yakıt durumu 2500 deviri geçmemek çok onemli vites değiştirmede

Geri