Arka stopları söktüm ama....???

bahadır yarın müsait olursan gel kardeşim sıkma parçacı bayram var orda yarın tamponu ve farları söküp farları parlatacağız...tapmon düşük duruyor yarın sabahtan akşama kadar orda olcam müsai olursan görüşürüz...

Son düzenleme:
nerde gördün kardeşim durduraydın tanışır sohbet ederdik...stopların lastiklerini aldım orda yapıştırıp taktım ordan dünüyordum...tam osıralada..
valilik ek binasının arka tarafından iç tarafa dönüyordun tam sen. ben iki araba arkandaydım senin. durdurmak için vaktim yoktu, bir arkadaşla bir yere gidiyorduk. yani uygun değildim.
bahadır yarın müsait olursan gel kardeşim sıkma parçacı bayram var orda yarın tamponu ve farları söküp farları parlatacağız...tapmon düşük duruyor yarın sabahtan akşama kadar orda olcam müsai olursan görüşürüz...

tam olarak yeri neresi. öğlen vakti boş olurum muhtemelen, uğramaya çalışırım.

valilik ek binasının arka tarafından iç tarafa dönüyordun tam sen. ben iki araba arkandaydım senin. durdurmak için vaktim yoktu, bir arkadaşla bir yere gidiyorduk. yani uygun değildim.

tam olarak yeri neresi. öğlen vakti boş olurum muhtemelen, uğramaya çalışırım.

yarın cuma çıkışında orda camide olurum ordada buluşabiliriz... istersen ararım ben...eğer orada olmazsan eski lada servisi var tam orası bulunacağım yer...

merhaba ibrahim kardeş.ellerine sağlık ama farlara hiç bulaşma derim çünkü camıyla gövde 3 adet kelepçeyle tutturulmuş ve sıcak geçme yani camlar ayrılmıyor haberin olsun..

Geri