Arka stopları söktüm ama....???

buluşmamı hani nerede ? :sulanma:
bende geliyorum cumadan sonra:rakir::rakir:

Aksaraya yolun düşerse abi gel misafir ederiz...

buluşmamı hani nerede ? :sulanma:
bende geliyorum cumadan sonra:rakir::rakir:
ethem abi her zaman bekleriz. hatta kapadokya buluşması düşünüyoruz mayıs sonu haziran başı gibi uygun olursa ankara ekibini organize et sen :)
Aksaraya yolun düşerse abi gel misafir ederiz...
:bir:
eyvallah teşekkürler. düşerse seninle tanışırız ,bahadırlada tekrar buluşmuz oluruz.

gel gel ne olursan ol yine gel :rakir: gelirken alet edevatta getir birazcık kurcalayalım benim makinayı :sulanma:

ethem abi her zaman bekleriz. hatta kapadokya buluşması düşünüyoruz mayıs sonu haziran başı gibi uygun olursa ankara ekibini organize et sen :)

:bir:

gel gel ne olursan ol yine gel :rakir: gelirken alet edevatta getir birazcık kurcalayalım benim makinayı :sulanma:

kapodakya yapmayı bende isterim fakat zamanı ayarlamak problem.

merhaba ibrahim kardeş.ellerine sağlık ama farlara hiç bulaşma derim çünkü camıyla gövde 3 adet kelepçeyle tutturulmuş ve sıcak geçme yani camlar ayrılmıyor haberin olsun..

Kesinlikle katılıyorum, benim eski vectranın far camı hafif çatlak olduğu için, tüv değiştir dedi, aksaray sanayi girişinde solda bir yerdi, valilik 2 sokak arkası;(hatırlamıyorum şimdi) usta ben farın camlarını, çıkmasıyla değiştiririm dedi (35 tlye), çıkma farın camlarını ve benim farın camlarını sökene kadar abartmıyorum resmen anası ağladı adamın, saatlerce sıcak suda yatırdı, kazıdı vs...Bence de bulaşma İbrahim Bey...

Geri