Arkadaşlar kafam çok karışık 2012 Jetta mı? Yoksa 2010-2011 Süperb mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan fb1907
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aracı alırsam 3-4 yıl binerim en az ama kararsız kaldım bir çok arkadaşta malzeme kalitesi vs jetta iyidir diyor ama neye dayanarak diyorlar bilmiyorum gecen bir arkadaş cosmo insignia al demişti süperb e göre insigniya nasıldır. Malzeme kalitesi işçiliği, içeriye ses alması, yoltutuşu bakımından değerlendirirsek.

Aracı alırsam 3-4 yıl binerim en az ama kararsız kaldım bir çok arkadaşta malzeme kalitesi vs jetta iyidir diyor ama neye dayanarak diyorlar bilmiyorum gecen bir arkadaş cosmo insignia al demişti süperb e göre insigniya nasıldır. Malzeme kalitesi işçiliği, içeriye ses alması, yoltutuşu bakımından değerlendirirsek.

Opel fanatikliği yaptığım için demiyorum ama İnsignia ile üç aşağı beş yukarı işçilikler aynıdır ama jetta ile kıyaslanamaz bile bu iki aracın kalitesi , Jetta çok bıraktı kendini , varsa yoksa dışına önem vermiş arabanın

Bide şöyle bir şey var...
yollardaki jettaların büyük bir kısmı şirketlerde kullanılıyor... Focusların bir zaman olduğu gibi... yarın bir gün bunlar piyasaya düşünce olacak durumu göz önüne almak lazım...
birde unutmadan yeni jettalar cakma A4 gibi geliyor bana...
süperB yi begenmekle birlikte kullanıcısınında çok farklı kalitede insanlar olduğunu düşünüyorum....
Bu dediklerimden de jettanın kötü olduğunu cıkarmayınız...zaten kalitesini kanıtlamış bir araç. 2 araç karşısında benim tercihim süperB olurdu...
Bunlar benim düşüncelerim
saygılar

yolda görseniz odunla kovalayacaksınız neredeyse jettaları :)
vw 'in nerde görülmüş o kadar kötü araba yaptığı... yok plastik takırtı vs., accent era mı bu :D
tamam superb i savunun da jettayı yerin dibine sokmanız ilginç geldi... :rolleyes: adamların her modeli sınıfında liderliğe oynuyor polo, golf, jetta, passat...

Jetta ile octavia kıyaslanabilir ancak ki octavianın yeni kasası daha da bozuyor teraziyi. Superb jettadan tabiiki üstün.Jettayı aşağılamak yada Vw kalitesini konuşmak değil mevzu.Sonuçta Skoda' yı sattıran da Vw kalitesidir.Ama son kasa jetta kalite olarak öncekini aratıyor malesef.Sadece 2. el hızlı satışı açısından ve psikolojik olarak geyikamblemini istememek durumunda jetta superb yerine tercih edilebilir.

yolda görseniz odunla kovalayacaksınız neredeyse jettaları :)
vw 'in nerde görülmüş o kadar kötü araba yaptığı... yok plastik takırtı vs., accent era mı bu :D
tamam superb i savunun da jettayı yerin dibine sokmanız ilginç geldi... :rolleyes: adamların her modeli sınıfında liderliğe oynuyor polo, golf, jetta, passat...

hocam vw bayisine gidersen Jettanın iç mekanını bir incele derim.Alt segment Polo bile daha kaliteli. Aynı segment olmasına rağmen Golfle jettanın alakası yok.

2010 model 40 binde 1,4 tsi ambition sadece tampon boyalı + özellikli aracı almış bulunmaktayım

+ özellikler

- lastikbasınç sensörü
- yağmur sensörü
- farsensörü
- maxidot bilgi ekranı
- bolero ekran
- çok fopnsiyonlu deri direksiyon ve vites topuzu
- yokuş kalkışdesteği
- ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA)
- Katlanır aynalar. vs.
40.500 tl ye almış bulunmkatayım yorumlarınızda bana yön verdiğiniz için sağolun.

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel seçim olmuş bence. Fotoları ve yorumları bekleriz artık...

hayırlı olsun,
bol resimli tanıtım ve sürüş izlemi ile yeni bir başlıkta arabanı tanıtırsan bilgi sahibi oluruz...

Geri