Arkadaşlar kafam çok karışık 2012 Jetta mı? Yoksa 2010-2011 Süperb mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan fb1907
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İnşallah yarın bol resimli artı ve eksi yanlarıyla arabayı size tanıtırım bu gün erzuruma kar yağdığı için arabaya da yaz lastiği taktırdığım için yanıma almadım yarın resimli anlatırım

Hayırlı olsun, Allah her daim ilk günkü keyifle kullanmak nasip etsin, kazasız belasız.

hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanman temennilerimle...

2010 model 40 binde 1,4 tsi ambition sadece tampon boyalı + özellikli aracı almış bulunmaktayım

+ özellikler

- lastikbasınç sensörü
- yağmur sensörü
- farsensörü
- maxidot bilgi ekranı
- bolero ekran
- çok fopnsiyonlu deri direksiyon ve vites topuzu
- yokuş kalkışdesteği
- ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA)
- Katlanır aynalar. vs.
40.500 tl ye almış bulunmkatayım yorumlarınızda bana yön verdiğiniz için sağolun.

Doğru tercih keşke imkan olsa da dizelini alabilseydiniz. Neyse yine de çok güzel araç allah hayırlı etsin

2010 model 40 binde 1,4 tsi ambition sadece tampon boyalı + özellikli aracı almış bulunmaktayım

+ özellikler

- lastikbasınç sensörü
- yağmur sensörü
- farsensörü
- maxidot bilgi ekranı
- bolero ekran
- çok fopnsiyonlu deri direksiyon ve vites topuzu
- yokuş kalkışdesteği
- ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA)
- Katlanır aynalar. vs.
40.500 tl ye almış bulunmkatayım yorumlarınızda bana yön verdiğiniz için sağolun.

Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Aldığınız jetta bir önceki kasa sanırım. Yeni kasalardan 1.2 105' likleri düşünebilirdiniz.

Jetta değil, SuperB almış. "SuperB aldım" dememiş ama ambition donanımı sadece Skoda'da var.

aynen vw da basicline trendline comfortline bluemotion ve highline var

evet arkadaşlar skoda süperb aldım resimleri yarın atacam inşallah :)

Doğru tercih keşke imkan olsa da dizelini alabilseydiniz. Neyse yine de çok güzel araç allah hayırlı etsin

>Viella Lpdi attıracağım aracıma 3 aydır çok araştırdım distribütör le konuştum istanbul, ankara, bursa, trabzon, erzurum daki bu kiti satan firmalarla konuştum taktıran insanlarla konuştum taktıranlardan kimse şikayetçi değil sadece bazıları tüpün pompasından ses geldiğini söyledi onuda çalıştırmada duyuyorlarmış yola çıkınca duyulmuyormuş onuda güzel bir ses yalıtımıyla hallederim biraz daha bekleyeceğim fiyatının düşmesini 4500 tl diyorlar bu sistem yalnız eski lpg li sistem gibi değil.

Geri