Arkadaşlar Opel'ler için Castrol mu? Mobil1 mi?

SERKANKAHRAMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
Opel araçlarımızın bakımını yaptırırken yağını vb.değiştirirken sizce castrol mu, yoksa mobil1 yağmı kullanıyorsunuz.
İlginize teşekkür ederim.

SERKANKAHRAMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G 2001 model 1.4 aracım var.Arkadaşlar aracıma 10/40 yağ koyuyorum.castro ve mobil1 aralarındaki fark nedir?
Geçen sene opel GM yedek parça satan bir abimden opelin kendi yağı diyerek motor yağını değiştirdim.Yanlış hatırlamıyorsam 25 tl almıştım.Aralarındaki fark nelerdir bilmiyorum.Çünki üç markanında aralarında farkları ve fiyat farklarıda var.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mobil 1 derim baska birsey demem simdiye kadar kullandigim benzinlilerde hep mobil 1 kullandim su anki arabam dizel ilk yag degisimini gecen hafta yaptim aynen mobil 1 baska yag tanimam..

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an bende Mobil1 ciyim.Memnuniyetsizlik yok ama 7-8 yıl önce kullandığım Valvoline 'e döneceğim ilk yağ değişiminde.Sentetik yağın ilk üreticilerinden ve şu an sentetik/koruma oranı en yüksek yağlardan olan Amsoil ve Valvoline.Amsoil bulabilirsem ilk tercihim.Belli koşullarda motor garantisi bile veriyorlar.
Şirket aracında ise mecburen Shell kullanılıyor.

yerlioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki mobil 1 opel servislerinin tavsiye ettiği yağ diye biliyorum yalnişta bilo olabilirim