Arkadaşlar Sizce Hangi Marka LPG taktırmalıyım?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AvO
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cevaplar için çok teşekkür ederim.

tabiki brc güçlü bi araba olsaydı prince ama 1,6 lar için en ideali brc

benim değerlerde seninle aynıydı aşağı yukarı 450-500 krş.şehir içi.Zavoli taktırdım şimdi 200 krş. civarı bir tüketim var ama bunu litre olarak dersem daha iyi çünkü gaz fiyatları değişken sen 100km.de=10lt. diye düşün.ama senin otomatik belki de 1/2lt.veya 1lt. fark olur.ben şu an 1.79 dan alıyorum ve 200krş.un altında tüketim değerleri dediğim gibi 10 lt. ortalamayı göz önüne al ama gaz a neden bu kadar geç geçtiğime inan çok pişmanım 2 ay oldu ;)

hocam 1.79 a alıp km de 20 kurus yakıyorsan çok yakıyorsun.

100 km de 11 lt eder. ben 1.94 e alıyorum ve bende aynı yakıyorum. ve hatta bana çok geliyor 100 km de 10 lt. bunun normali istanbul içinde sakin kullanım 100 km de 8-9 lt, trafikte veya hareketli kullanımda 9-11 lt olmalı.

konu acan arkadaş içinse ben 2 ay once landirenzo taktırdım. arabam 180 i rahat görüyor. şehir içi çok rahat 120-130 gidiyorum. titreme, çekmeme, devir kaybı vs yok. yakıt sorunum var dediğim gibi ama onuda ateşleme sistemimle halletmeye calışıyorum. bujileri değiştim ve direk düştü yakıt. arabada hızlandı acıkcası. landirenzo opelin garanti verdiği tek markadır.

ben de taktırsam mı diye düşünüyorum
yalnız yağ yakma ve eksiltme sorunu var ben de. aşırı biraz.
lpg den verim alabilir miyim
brc mi atiker mi

hocam 1.79 a alıp km de 20 kurus yakıyorsan çok yakıyorsun.

100 km de 11 lt eder. ben 1.94 e alıyorum ve bende aynı yakıyorum. ve hatta bana çok geliyor 100 km de 10 lt. bunun normali istanbul içinde sakin kullanım 100 km de 8-9 lt, trafikte veya hareketli kullanımda 9-11 lt olmalı.

konu acan arkadaş içinse ben 2 ay once landirenzo taktırdım. arabam 180 i rahat görüyor. şehir içi çok rahat 120-130 gidiyorum. titreme, çekmeme, devir kaybı vs yok. yakıt sorunum var dediğim gibi ama onuda ateşleme sistemimle halletmeye calışıyorum. bujileri değiştim ve direk düştü yakıt. arabada hızlandı acıkcası. landirenzo opelin garanti verdiği tek markadır.
HACI iyi okumamışsın neyse ,200 krş. ortalama fiyat dedim dikkatli okursan lt. bazında ortalama 10 lt.demişim .lpg fiyatları değişken olabliyor İstanbul'da ortalama 1.94 tl. civarında.bnm aldığım yer uygun 1.76 tl. krş. hesabı yaparsan 170-180 krş.a tekabül eder selametle HOCA....!

işçiliği iyi olan bir yer bulman çok önemli. bizde 3 tane astra var. 3üne de gaz taktırdık 3ü de farklı marka. bunda en iyisi işçilik iyi usta bulursan fazla sorun yaşamazsın. başlarda sorun yaşadık sonraları yerine oturdu gaz çekimi. 1200tl ye atiker - 1400tl ye kme - 1500 tl brc taktırdık 3 astra ya.

işini İyi Yapan Bir Servis Bulun Araştırın çevrenizde Bende de ATIKER Var Sorun Yaşamadım Ama Montaj Çok iyi

iyi malzeme kullanılır montaj iyi yapılırsa Sorun Olmaz Hepsi Aynı Ben ilk Gaz Taktırdığımda Markası Ne Belli değildi montaj berbat idi sisteme suç bulduk sonra montaj hatalarını giderttik sistem canavar gibi idi

Gaza Muhakkak Geçiş Yap ekonomi Yap Montaj Önemli Unutmayın ATIKER 2 tane Taktırdım Kendim 2 Side Aynı Servis Sorun Yok Montaj Harika
Sizde Bulursunuz Umarım iyi Bir Servis

Hocam bu bahsettiğiniz usta istanbulda mı?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:21 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:17 ----------

işçiliği iyi olan bir yer bulman çok önemli. bizde 3 tane astra var. 3üne de gaz taktırdık 3ü de farklı marka. bunda en iyisi işçilik iyi usta bulursan fazla sorun yaşamazsın. başlarda sorun yaşadık sonraları yerine oturdu gaz çekimi. 1200tl ye atiker - 1400tl ye kme - 1500 tl brc taktırdık 3 astra ya.

Hocam sizin ustanız nerde?

Herkese merhaba, ben aracıma ocak ayında son sistem atiker simit lpg taktırdım. lovato un yazılımını kullanıyorlar bu modelinde. aracımda harika bir tasarruf oldu henüz sıkıntı yaşamadım. yaklaşık 110 tl ye doluyor. tam doldurup deneme yaptım şehir içi ve dışı olmak üzere 490 km yi gördüm ve henğz lpg bitmemişti gidip yeniden doldurdum.sonraki hesaplamamda ortalama 23krş yaktığını gördüm.Bu şu an benim için harika. Ankara İskitlerde taktırdım Lpg 950 tl/6 taksit (tanıdık vasıtasıyla indirim yaptı) şu an çok memnunum.

Bugun bı yerle konustum Arkadaslar artık ATİKER yenı sistem çıkarmıs Gaz ayarını kendı yapıyor aynı italyan markalar gıbı ve arıza ışığı yakmıyor ben onumuzdekı ay taktırcam memnun kalırsam sızede tavsıye ederım 1050 Tl anlastık işçiliği hakkında bı kac kısye danıstım memnun olduklarını soledıler kredı kartına taksıt ımkanlarıda varmıs taktırcam daha sonra detaylı bılgılerı verırım ;)

Bugun bı yerle konustum Arkadaslar artık ATİKER yenı sistem çıkarmıs Gaz ayarını kendı yapıyor aynı italyan markalar gıbı ve arıza ışığı yakmıyor ben onumuzdekı ay taktırcam memnun kalırsam sızede tavsıye ederım 1050 Tl anlastık işçiliği hakkında bı kac kısye danıstım memnun olduklarını soledıler kredı kartına taksıt ımkanlarıda varmıs taktırcam daha sonra detaylı bılgılerı verırım ;)

nerde taktırıyorsunuz hocam?

Geri