Arkadaşlar Stop Lambası Frene Basınca Sönüyor ..?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MOKIA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mrb. benim araçta daha enteresan bi arıza çıktı araç gece giderken arkadaki yanması gereken lambalar bir anda ikisi birden sönüyor sonra bi ara yanıyor...?? ve eş zamanlı mı oluyor bilmiyorum ama gösterge lambaları da aynı şekilde birden sönüp bi ara tekrar geliyor.bir temassızlık var gibi geldi bana ama nerede??? fikri olan varmı? teşekkür ederim...

bazı kendini bilmezler var

bazı kendini bilmez ehliyeti nerden aldığı belli olmayan şahıslar araçlarınla normal hava şartlarında yani gece görüş açık ön sisler arka sisler ne varsa yakıyorlar arkasından gitsen arka sisler göz alıyor önüne geçiyorsun öndeki sisler göz alıyor adı üzerinde sis lambası amacı belli ne diye yakıyorlar normal havada anlamam baya bir küfür ediyorum bazılarını ışıklarda dururken uyarıyorum ama nafile. evrimini tamamlayamamış insan benzeri yaratıklar ne desen boş. herkeze kazasız belasız keyifli sürüşler.

sis farı bir çok arabada tek olarak yanar mantığı da bildiğiniz üzere stop lambalarıyla karıştırılmaması içindir.sizin fren yaptığınız düşünülerek arkanızdaki araç yavaşlar buraya kadar herşey normal peki aniden yavaşlayan arkadan gelen aracın arkasındaki araç nolucak büyük bir ihtimalle bişi olmaz:))ama birazcık da olsa kafa karıştırabilir

Geri