Arkadaşlar şu an ki araçlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya böyle olacağını zaten biliyordum en başta okadar araban var da neden sadece maganenin resimleri okadar fazla iç dış detaylı ? Bence her gördüğü yada tanıdığının arabasıyla resim çekilmiş olay bukadar ;) Gerisi tamamen hayal gücü ve sanırım kompleksli bir insanmış ki kendinde olmayan şeyleri başkalarına var gibi gösteriyor.

Ya böyle olacağını zaten biliyordum en başta okadar araban var da neden sadece maganenin resimleri okadar fazla iç dış detaylı ? Bence her gördüğü yada tanıdığının arabasıyla resim çekilmiş olay bukadar ;) Gerisi tamamen hayal gücü ve sanırım kompleksli bir insanmış ki kendinde olmayan şeyleri başkalarına var gibi gösteriyor.

+1905

Corvet,Ferrari,Q7 falan onlar park halindeyken çekilmiş resimler.M3'ün gecici plakalı resimlerini falan buldum :) sanırım o akrabasının baya çekmiş çünkü.....Bi de yarım saat bindim dizlerim titredi muhabbetine girmiş yazık eniştesi al yıkada da gel falan mı dedi acaba :D ezikkk ya

Son düzenleme:
Valla abi helal olsun sana nasıl buldun forumun dedektifçisi ol Ali abi sen :):)

Çok ayıp valla,@vauxhall_sfi nickli kişi adminler tarafından derhal sınırsız banlamalıdır,hatta geç bile kaldılar bence.!!!!!!!!!!!!!!!!

Adamın Zaten Ferrari Jant İlanına Direkt Bizde Yedik Yazdın Tanıyomuyordun Yoksam :D:D

Vay be daha neler görecez acaba bizim burda böylelerine "kırk yalan zekeriya" derler arkadasın nicki öle olsun.

bazıları zaten otopark ta çekilmiş gibiydi otoparkta gördüğü arabayla resim çektirmiş:D

hayır anlamıyorumki milleti böyle kandırınca eline ne geciyor o var bu var diye yazıkk :( (ayrıca arkadastan ses yok):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri