arkadaşlarr geçen ay yaptığımız kazanın resimlerini anca ekleyebiliiyorumm.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alper_06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
büyük geçmiş olsun.allah seni sevenlerine bağışlamış başka kaza yaşamamanı dilerim

teşekkürler hepinize.yani 6 ayda 3 kaza derken birini ben yaptım 2 sininde içinde bulundummm.

direksiyonda yada diğer koltuklarda farketmiyor her kaza birazcık insanı yıpratıyor umarım hiç bir şekilde böyle bir olay yaşamazsın benin daha önceki iki büyük kazamda taklalıydı insan o araba hiç durmayacak sanıyor

araba durduda ben içinde çok döndümmm.:D bir anlık birşey ama o sesleri hala unutamam.....forumdaki eski arkadaşlar bilir geçen yılbaşındada çocuğa vurmuştum onun yanında bu hiçbişeyyy üzülmedim bile denilebilirrr.başkasına zarar vermek en kötüsü

Korkunç bir kaza gerçekten, Allahtan sizlerde bişey yok.. Büyük geçmiş olsun..

Büyük Gecmiş Olsun Kardes ALLAH korumus

ucuz atlatmışsınız

araba durduda ben içinde çok döndümmm.:D bir anlık birşey ama o sesleri hala unutamam.....forumdaki eski arkadaşlar bilir geçen yılbaşındada çocuğa vurmuştum onun yanında bu hiçbişeyyy üzülmedim bile denilebilirrr.başkasına zarar vermek en kötüsü

Allah korusun bende geçen yıl ekimde bolu dağında araba kayınca yayla et mangalın oraya daldım.içeride bir sürü çoluk çocuk görünce arabayı tam sağ yapıp uçuruma yuvarlandım.
benimde en çok çekindiğim şey bir canlıya çarpmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri