Arkadşlar Teyipten ve tesisattan anlayan arkadaşlar Lütfen yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Qabus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
7250 ye bak şiddetle tavsiye ederim hem yeni çıktı hem güzel fiyatı var....

profesyonel tesisat yapmak istiyorsan muhabbetteki gibi ilk önce bir teyp kompenant sora bi woofer onun yanına mono anfi ve kompenantlara streo anfi olucak ama hepsinin markası var şimdi kendim adına konuşmam gerekirse teyp olarak pioneerden başka almam ben kompenant dersen JBL derim woofer dersende Kicker ve bunun kalitesinde olan wooferları tercih ederim hepsinin ayrı alanları kicker teyp yapamaz bilmiyorum pioneer woofer yapıyor ama tutulmuyor kickerin yerini tutmuyor açıkcası baya bi bütçen olması lazım tesisat için :D

Benim tesisat tabiri caiz ise cuk oturdu.Binen hayran kalıyor.Ancak gel gelelim önlere kaliteli comp almam gerek.Kim ne derse desin jameson usa 820 amfisi parasına göre çok kaliteli.İki kanalı köprüleyerek pioneer Ts-w307d4(orjinal işlemeli bagaj kabinli) woofera bağladım.Ayrıca diğer iki kanala 2x
PIONEER TS-A6983S oval taktım.Arabanın içinde sesten durulmuyor zaten ama işin güzel tarafı, camlar kapalıyken dışarıya çok az ses veriyor.Yani müziğimi arabamda dinliyorum...

Sonu 50 ile biten pioneer modelleri garantisiz olarak biliyorum gittigidiyorda çok var fakat kalitesi iyidir asya için üretilip burayada geliyor burda garantisini vermiyorlar diye biliyorum yanlışlık varsa arkadaşlar düzeltirler.
benim bildiğim pioneer ı türkiye ye getiren digicom.O modelleride digicom getirmiyor türkiyeye. o yüzden garantisi yok. sahte söylentileri oluyor,sahte veya çakma değiller.sadece türkiye ye girişi farklı kişiler tarafından.(bildiğim kadarıyla)

50 00 bilmem ama ben çocukluğumdan beri tesisatçıların beyaz eşyacıların yanında büydüm dayım konyada büyük bir pasajda spot beyaz eşya işi yapar yıllardır piyasadaki çoğo pionner sahte çakma onu biliyorum

Geri