aşk tecrübelilerinden yardım???

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun y.lisans yaptıgım okulda ders almaya gitmiştim hocaların yanına ,kafamı bi cevirdim bi bayan ama hayatımda hiçbir zaman ilk görüşte aşka hiç inanmadım ,neyse hoca dediki işte diger y.lisans yapan bayan arkadaş ne bileyim hocayla falan konusuyoruz kız da orda oturuyo konusuyorum ama sanki kalbim çıkacak sonra hocanın yanından çıkınca hangi okuldan mezun oludugu gibi sorularla tanıstık ben ilk önce parmaklarına baktım alyans yoktu dedim ohh 1. aşamayı geçtik evli degildi ben telefonumu verdim o da verdi telefonunu o daha sonra bana ders ile ilğili mesaj attı bende ona 2 veya 3 kere mesaj attım oda cevap yazdı 2.aşama kaldı acaba erkek arkadaşı varmı sizce haftaya ki görüşmemede ne yapayım aceleci olup hemen acılmak istemiyorum ne YAPMALIYIM SANKİ KALBİM ÇIKCAK HALEN YERİNDEN NE BİLEYİM AŞKA İNANMAYA BAŞLADIM LÜTFEN YARDIM
frown.gif

abi ne hallere geldim bi günde arabayla deli gibi gezdim valla ramazan olmasa yapacagımı biliyorum ama neyse az kaldı

masques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abimize öğüt vermek haddimize değil ama bence acele etme önce bi sakinleştirici al :D

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hayatta herşeyi planlı yaparım yani yaş 23 kendime ve aileme hep 27 bulmadan evlenmeyecegim derim hani hemn evlencek degiliz :) ve hiç aşka inanmazdım ama garip bişeymiş cidden garip oldum:)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen harbi vurulmussun baksana kimse kolay kolay forumda böyle seyler paylasmaz,bayan arkadas senin aklını başından almıs olmalı..

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne bileyim opelciler anlar dedim halden:) ama hala ne yapmam konsunda fikir alamadım:?

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak arkadasim sen gercekten sevmissin bu kizi, eger beni dinlersen hemem acil derim kiza vakit kaybina gerek yok bence zaman cok degerli, zaten kizda sana karsi bos degil, sen yureginin sesini dinle ve harekete gec pisman olmasin...

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence dahada bağlanıp daha sonra hayal kırıklığına uğramaktansa (eğer erkek arkadaşı varsa) bir an önce bunu öğrenmenin bi yolunu bul ne biliim erkek arkadaşınızda çok şanslıymış gibi mesela,eğer varsa evet yoksa hayır diyecektir sende ona göre hareket edersin...
bol şanslar
allah gönlüne göre hakkında ne hayırlısıysa onu versin

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak arkadasim sen gercekten sevmissin bu kizi, eger beni dinlersen hemem acil derim kiza vakit kaybina gerek yok bence zaman cok degerli, zaten kizda sana karsi bos degil, sen yureginin sesini dinle ve harekete gec pisman olmasin...
zaten haftaya derse gitcem o zaman görecem caktırmadan biraz agzını yoklıyacam nasıl yapacaksam:)haklısın zaman degerli ama zaten enyakın haftaya görürüm o zaman belli olur korkum erkek arkadası olması o zaman zaten olay biter normal arkadaslık başlarda bizim halimiz ne olur :(

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nekadar daha erken bitirisen isi okadar daha iyi senin icin, yoksa boyle cok fena olursiun arkadasim bilirim hep hayaler kurarsin nasil acilacam kiza diye, cesaretini topla ve bitir isi zaten kaybedecek biseyin yok, ama kazanirsan...