aşk tecrübelilerinden yardım???

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısında kız demezmi yuh daha 1 günde ne oluyo kardeşim diye ben hani arkadaslık tan sevgiliye dönse daha ii olmazmı diye düşünmüştüm bakalım hersey haftaya belli olacak ayrıca ilginize teşekkürler

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadasim sen bilirsinde nekadar erken bitirirsen isi okadar iyi senin icin, allah yardimcin olsun

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla haftaya erkek arkadaş muhabbetınden başlıyacaz artık sonumuz hayır ola yav ne hallere düştüm:(

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla haftaya erkek arkadaş muhabbetınden başlıyacaz artık sonumuz hayır ola yav ne hallere düştü

hayırlı haberlerini bekliyoruz artık..

Son düzenleme:

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Sen harbi vurulmussun baksana kimse kolay kolay forumda böyle seyler paylasmaz,bayan arkadas senin aklını başından almıs olmalı..

Önce sakinleş..emin ol gelip geçici bir olaydır. fani şeyler bunlar. ciddiye almamak lazım derim. sakinleş.. dingin kafayla dusun.. acele etmemek lazım.. Ama bir ilk oldun. FOrumda aşık oldum diye haykıran birisi. Türkiye de ilksin bence.. Tebrikler..:alkis:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam birde bayan tavsiyesi al bakalım. hemen zıplama :) öyle çabuk açılıp duvara toslarsan y.lisansın işkenceye döner. molalarda çayla kahveyle yemekle sohbeti ilerlet. sen ilk görüşte vurulmuşsun aynısını onun yaşamış olmasını bekleme kendini yavaş yavaş sevdir. vazgeçilmez yap. bu çay kahve yemek sohbetlerinde zaten istediğin cevabı alacaksındır.
Bol Şans :)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sana bişey söyleyim mi ? Ben yapamadım ama sen yap.Kendini bi tart önce...Duygularından eminsen eğer..Dikil karşısına, kapan dizlerine ; Haykır, bağır, herkese ve herşeye inat...

Aşığııımmm !! Seviyorum de !...

Ben yapamadım ve kaybettim...Bari sen kaybetme..Eğer yürekten seviyor ve istiyorsan..Ama sakın geç kalma.Yoksa benim gibi arkasından baka kalırsın hergün biraz daha ölürsün..Hergün biraz daha yavaş yavaş ölmektense, bir kere öl tam öl...
Bu da sana bi dost tavsiyesi..

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım beni dinle 1. aşama hiç acele etme ilk önce erkek arkadaşı olup olmadğını öğren 1 ay filna arkadaş olarak takılın sonuçta birbirinizi daha yeni tanıyosunuz.Tipe bakıpta beraberlik olursa belki sonu daha kötü olur baktın 1 ay sonunda yol ilerliyemiyosun yana buluşma felan olmuyo gibi sonra git konuş böyle böyle de çünkü söylemezsen içinde kalacak ve çok kötü patlayacak bu içinde:)Sen bi onla takılmayı dene bi yerlere bi arkadaş olun iyice ama sakın ha sakın o sana aşık olmadan sen ona aşık olma bu konuda imzamdaki yazıya bakabilirsin?Ve ya yakın bi zamanda doğumgünü vs. olayı varsa o zamanda açılabilirsin tabi ki arkadaş olarak geçirmen lazım aradaki süreyi.Hediye hakkında ise o zaman gelince konuşuruz SAKIN HA SAKIN ACELE ETME

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Mehmet sen de yaralıymışsın kardeşim ya.. takmamak lazım...AŞK yoktur beyler. Aşk denen şeyler gelip geçici ilişkilerdir...Önemli olan gerçek sevgi..