aşk tecrübelilerinden yardım???

nadass

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle durumlarda aceleci davranmak genelde kızların kaçmasına sebep olur.bence sohbeti biraz ilerlet zaten cevabını merak ettiğin soruların en samimi cevaplarını o sırada öğrenirsin.kız arkadaş da belli ki sana karşı boş değilmiş msj falan atmış ;)
önce senin hakkında olumlu fikir edinmesini sağla ki işin kolaylaşsın..sonuçta seni tanımıyor şu aşamada ..bence doğru adımlar atar kendini doğru tanıtırsan olucak bu iş:)
bir de herkesin fikrini sorup kafanı bulandırma her ağızdan bir ses çıkar içinden geleni doğru zamanı bulunca yap..hayırlısı olsun hakkında..

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tamam birde bayan tavsiyesi al bakalım. hemen zıplama :) öyle çabuk açılıp duvara toslarsan y.lisansın işkenceye döner. molalarda çayla kahveyle yemekle sohbeti ilerlet. sen ilk görüşte vurulmuşsun aynısını onun yaşamış olmasını bekleme kendini yavaş yavaş sevdir. vazgeçilmez yap. bu çay kahve yemek sohbetlerinde zaten istediğin cevabı alacaksındır.
Bol Şans :)

Tamamen Yeliz Ablama Katiliyorum bencede Molalarda Muhabbetini İlerlet...

güven68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acizane fikrim, arkadaşın bir hafta beklemek yerine, mesaj yoluyla onu ders hakkında görüşmek üzere bir kafeye davet etmesi yönündedir. böylece daha bir samimi olup birbirlerine açılabilirler...(yazmadan duramadım...:) )

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haykıııır Aşkını Kardeşim......Duysun tüm dünyaa....Masa başı oyunlarına gerek yok....

nihal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeliz Ablaya katılıyorum, acele etme. Kendini tanıtmaya çalış ve karşındakini tanımaya çalış. Tanıdıkça sana olan duygularını anlarsın. İlk görüşte aşk var mı yok mu o konuya girmiyorum ama uyum olmadığında, anlaşamadığında aşkta kar etmez. Umarım istediğin gibi sonuçlanır...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
valla içinde bulunduğun duygu mükemmel bir duygudur ve insanın başına çok nadir gelir.. ama bence sen bu işi halletmişsin hiç telaş yapma sakin ol ve kendini ağırdan sat... Şimdiden Allah bi yastıkta kocatsın oldu bu iş oldu :Ç))

astra931

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam birde bayan tavsiyesi al bakalım. hemen zıplama :) öyle çabuk açılıp duvara toslarsan y.lisansın işkenceye döner. molalarda çayla kahveyle yemekle sohbeti ilerlet. sen ilk görüşte vurulmuşsun aynısını onun yaşamış olmasını bekleme kendini yavaş yavaş sevdir. vazgeçilmez yap. bu çay kahve yemek sohbetlerinde zaten istediğin cevabı alacaksındır.
Bol Şans :)
aşk tecrübelilerinden derken erkeklerden yardım istedin ama kadın halinden kadın anlar kuralı geçerli olarak mesajının -bu yazdığım mesajda dahil diğerlerini yok say-cevabını aldın arkadasım