aşk tecrübelilerinden yardım???

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sanat aşkı...
Hem arkadaşımızın düğününde rezil mi olalım...Damadın da arkadaşları dans etmeyi bilmiyormuş gördün mü?Aaaaa !! Çok ayıp demezler mi ?Benim tek amacım bu...

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Önce sanat, sonra dostların düğünü diyorsun yani.. hadi bakalım.Şevkinizin çoğalması dileğiyle.

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aşkın zevkini bi ben tadamadım :(:( ahhhhhh aaaaahhhhhhhhhh :D:D:D (kalpsizmiyim neyim)

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Arkadaş konuyu açtı. görunmuyor ortalarda kaç gundur. Durum ne acaba. pes mi etti? yoksa zafer mi ?

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftaya Çarşamba demişti...Yani son 3 gün....Bayramdan sonra isteriz kızı abi...İki bayram arası düğün olmaz....Nisan-Mayıs gibi Nişan....Yaza da düğün...Balayına Benim Skorsky ile Miami ye götürcem...Ama süslemesi biraz soun olucak...Ee pervaneler filan yanii...
Yanlız Siteye bi başlık açalım...Miami yolculuğu için NEO-CDAutomatic'e yardım diye...Malum Uçak yakıtı biraz pahalı...Olmadı LPG atayım diyorum...Samsun filan..Çok yakacak bu meret...:)

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuları okuyorum kendimi çarşambaya endeksledim motive oluyorum yoga yapıp rahatlıyorum:)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu baya karışmış uğramayalı sen en iyisi bildiğin gibi yap ;)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
bugun y.lisans yaptıgım okulda ders almaya gitmiştim hocaların yanına ,kafamı bi cevirdim bi bayan ama hayatımda hiçbir zaman ilk görüşte aşka hiç inanmadım ,neyse hoca dediki işte diger y.lisans yapan bayan arkadaş ne bileyim hocayla falan konusuyoruz kız da orda oturuyo konusuyorum ama sanki kalbim çıkacak sonra hocanın yanından çıkınca hangi okuldan mezun oludugu gibi sorularla tanıstık ben ilk önce parmaklarına baktım alyans yoktu dedim ohh 1. aşamayı geçtik evli degildi ben telefonumu verdim o da verdi telefonunu o daha sonra bana ders ile ilğili mesaj attı bende ona 2 veya 3 kere mesaj attım oda cevap yazdı 2.aşama kaldı acaba erkek arkadaşı varmı sizce haftaya ki görüşmemede ne yapayım aceleci olup hemen acılmak istemiyorum ne YAPMALIYIM SANKİ KALBİM ÇIKCAK HALEN YERİNDEN NE BİLEYİM AŞKA İNANMAYA BAŞLADIM LÜTFEN YARDIM
frown.gif

abi ne hallere geldim bi günde arabayla deli gibi gezdim valla ramazan olmasa yapacagımı biliyorum ama neyse az kaldı

Bu tarz başlangıcı olan ilişkilerde içinde bulunduğun tanışma ve başlangıç sürecini ne kadar uzun tutarsan ilişkinin temelleri o kadar
sağlam olur..

oha 6 sayfa ilerlemiş konu..Söylediğim süreci aşmış olabilirsin :)

Son düzenleme:

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi adam çoluk-çocuğa karıştı galiba...Site arızaya geçince haber de alamadık...Ne oldu acaba ? Çok merak ettim şimdi..Benim yöntemlerimi denediyse kesin düğün tarihini kararlaştırıyorlardır...Yoksa işi zor..:)