aşk tecrübelilerinden yardım???

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın beyler bayadır foruma giremedim hemen rapor vereyim :)
çarşamba oldu bulustuk kızla ama kızı görünce aaa dedim gecen hafta gördügüm ve aşık oldugunu sandıgım kız bumu dedim içimden hiç birşey hissetmedim ve sunuda gördüm fikir ve yaşayış anlamında biraz zıttız ve tabi kaçmadı opele binme serefine nail oldu ama bu egzosun sesıne ya dedi nasıl gidiyosun bunla dedi:( baktım modifiye işinede hevesli degil yani anlasılan ii arkadas olduk ama sevgili olamayız heralde ama zaman tabi ben herhangi bir şey demedim normal muhabbet döndü bazen görüşüyoruz bugunde beraberdik ama o kısa kaldı benim 4 dersim vardı sonuc olarak sadece arkadasız

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: :kop: :kop: :kop: yani bizim senaristlerin yazdıkları boşamıydı:kop: :kop: :kop: :kop: valla kardeş bence mehmet ( NEO-CDAutomatic ) okumasın bunları hahahahah

akg_dn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence fazla telaşa gerek yok, bir süre sonra kendiliğinden geçer, bunu bir çok kişiye söyledim şimdiye dek, sen haklıymışsın dediler.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın beyler bayadır foruma giremedim hemen rapor vereyim :)
çarşamba oldu bulustuk kızla ama kızı görünce aaa dedim gecen hafta gördügüm ve aşık oldugunu sandıgım kız bumu dedim içimden hiç birşey hissetmedim ve sunuda gördüm fikir ve yaşayış anlamında biraz zıttız ve tabi kaçmadı opele binme serefine nail oldu ama bu egzosun sesıne ya dedi nasıl gidiyosun bunla dedi:( baktım modifiye işinede hevesli degil yani anlasılan ii arkadas olduk ama sevgili olamayız heralde ama zaman tabi ben herhangi bir şey demedim normal muhabbet döndü bazen görüşüyoruz bugunde beraberdik ama o kısa kaldı benim 4 dersim vardı sonuc olarak sadece arkadasız

ama yeni kızlarla tanıstım :)

Aşkı da çocuk oyuncağına çevirip, bu kadar insanı da uğraştırdın ya sana hiç bişey demiyorum artık....
Neymiş efendim aşk diye bişey yokmuş....Tabii olmaz...Neden?..Senin gibilerin sayesinde...Aferim, Bravo.....zaten çekilmez olan dünyada tek gerçek olan şeyi de oyuncak ettin...tebrik ederim..