aşk tecrübelilerinden yardım???

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya msn istesemmi acaba haftaya nasıl olur ders notları gönderirim sana diye... hıuı olurmu

Sanal alemi boşver bence..Sanal Alem, Yalan Alem...Sen yüzyüze görüşmeyi denemelisin...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanal alemi boşver bence..Sanal Alem, Yalan Alem...Sen yüzyüze görüşmeyi denemelisin...

:alkis: katılıyorum.gizlice kızın yonjasını bulup ona bazı şeyler söyleyebilirsin onu hakkında mesela şu burçtanmısın yok şundanmı hoşlanırsın gibilerinden.nerden bildin derse hissettim dersin hisli erkekleri sever kızlar:)

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam birde bayan tavsiyesi al bakalım. hemen zıplama :) öyle çabuk açılıp duvara toslarsan y.lisansın işkenceye döner. molalarda çayla kahveyle yemekle sohbeti ilerlet. sen ilk görüşte vurulmuşsun aynısını onun yaşamış olmasını bekleme kendini yavaş yavaş sevdir. vazgeçilmez yap. bu çay kahve yemek sohbetlerinde zaten istediğin cevabı alacaksındır.
Bol Şans :)
arkadaşım doğru söylüyor,aslında acele meselesi göreceli. acele derken 2günde tanış teklif et vs değil. elini mümkün olduğu kadar çabuk tut.erkek arkadaşı varmı öğren. bu aşamadan sonra bağlama aşaması kalıyor. kızda merak uyandırman lazım.seni merak ettirecek hareket ve sözler düşün. bir arkadaşım yazmış kızlar açık sözlülerden hoşlanır diye.bende ekleyim dürüstlerden de... aşk insana hata yaptırır benden demesi, en iyisi sakin ol rahat ol ve beden dilini iyi kullan. birde güncel dizilerden 2-3 karakter ezberledinmi muhabbet içerisinde gerisi geliyor işte.erkek arkadaş konusunu burdan bağlarsın. eğer sonuç negatif olursa : sen sen ol bunu hiç bir zaman unutma dünyanın sonu değil ve hayat devam ediyor. her limanda duracaksın,ama demir atmayacaksın:cry:

biz bu satırlarda nedesek boş, hisler ve duygular ortamda değişiverir. biz burdan seni uzaktan gibi yönetemeyiz.ancak taktik veririz. gerisi sana kalmış. kendine güven arkadaşım, bana sorarsan bağlamayı güzel yaptıktan sonra hiçbir iyi kız ulaşılmaz değildir...kafandaki tabuları sil yeter. kolay gelsin sana,herşey gönlünce olsun:)

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her yolu deniyecem valla tabiki hayatın sonu degil bir de garip bir olay babalarımız meslektaş ve biribirlerini tanıyorlar farklı illerde oturmamıza ragmen:)

nadass

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içinden geleni yap ya keşke demezsin;)

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben bile heyecanlandım ya ahh aşk gel benide bul artık yaş oldu 32 hala bir numara yok hadi artık ya benimde kapımı çalda evleneyim artık ya :(

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben bile heyecanlandım ya ahh aşk gel benide bul artık yaş oldu 32 hala bir numara yok hadi artık ya benimde kapımı çalda evleneyim artık ya :(

şansmı kadermi ne bilmem ama insan yaşamadıkca bazı seylerın degerını unutuyormus yada ınanmak ıstemıyormus ask vardır yoktur bılemem ama normal aile veya kardeş arkadas sevgısınden farklı bi his garip bi duygu ben unutmustum şimdi tekrar hatırladım ve hayatımda bazı seyleri degiştirmeye kararverdim hep kariyer veya para için yaşamaya degil başka seylerede zaman ayırmayı ögrenmem gerektıgını anladım...

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ask vardır yoktur bılemem ama normal aile veya kardeş arkadas sevgısınden farklı bi his garip bi duygu ben unutmustum şimdi tekrar hatırladım ve hayatımda bazı seyleri degiştirmeye kararverdim hep kariyer veya para için yaşamaya degil başka seylerede zaman ayırmayı ögrenmem gerektıgını anladım...
bence bu aşk yok diyenler için bi cevap. valla tebrikler umarım herşey istediğin gibi olur ve mutlu olursun.