aşk tecrübelilerinden yardım???

mehmeteminguneri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim sana akıl vermek belkide haddimiz değil ama tecrübelerimdende yararlanarak 1şeyler söylemek istedim.ilişkin konusunda hiç birzaman aceleci olma.ters tepebilir.erkek arkadaşı olan kızlar başka erkeklerle fazla muhabbet etmemeye özen gösterirler.zaten bu kız sürekli elinde tlf ile gezmiyosa rahat olabilirsin.erkek arkadaşı olan kızlar genellikle ellerinden tlf yi bırakmazlar ve sürekli msj yazarlar. muhabbet ederken bir ara erkek arkadaşı olup olmadığını çaktırmadan sorabilirsin.nasıl diyeceksin ama bunu muhabbete göre yapabilirsin.mesela ben 2gün önce birkızla konuşuyodum.elinde tlf nu vardı msj yazıyodu ve bende dedimki "ooo sevgilinemi yazıyosun msj diye.cevap " hayır arkadaşıma yazıyom.erkek arkadaşım yokki oldu" bu gibi sorularla öğrenebilirsin.ama sakın ha sakın aceleci olma.eğer erkek arkadaşı yoksa; arkadaşlık anlamında yakınlaşmaya çalış.kızlar genellikle dürüst erkekleri severler. açık sözlü ol biraz.sakın bunu söylemiyeyim,şunu söyleyeyim diye kendini sıkma.yoksa hata yapıp rezil olursun.kendin gibi ol.eğer olacağı varsa zaten olur.sen duruma göre haber verirsen sana ileriki aşamalardada yardımcı olmaya çalışırım

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forum motordan anladıgı kadar kalpdende anlıyomus be yorumlar ve destekleriniz için şimdiden sagolun arkadaslar haftaya çarşamba artık ne olacak bakalım....

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi be arkadasim goster kendini, bizim gibi opelcilerede bu yakisir, allah yardimcin olsun

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam birde bayan tavsiyesi al bakalım. hemen zıplama :) öyle çabuk açılıp duvara toslarsan y.lisansın işkenceye döner. molalarda çayla kahveyle yemekle sohbeti ilerlet. sen ilk görüşte vurulmuşsun aynısını onun yaşamış olmasını bekleme kendini yavaş yavaş sevdir. vazgeçilmez yap. bu çay kahve yemek sohbetlerinde zaten istediğin cevabı alacaksındır.
Bol Şans :)

yapabileceğin en iyi şey.. bunu değerlendir bence...

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasma diyorum..Gel beni dinle diyorum...Okulun kafeteryasının en kalabalık olduğu saatte diz çök...
Haykııııır aşkını kardeşim...
Eğer etkilenmezse ben de hiç bişey bilmiyorum...Aşk diyosun yaa...Aşk ve akıl-mantık hiç bi zaman bi araya gelmedi, gelmez...Bırak aklı mantığı...Söylüyorum sana..Ben yapamadım, şartlar müsait değildi...Ama sen yap...Kafa filan bulmuyorum, gayet ciddiyim...Bağıra bağıra itiraf et Aşkını....Doya doya yaşa Sevdanı..Bana dua ediceksin...Aşk bu..Beklemeye, oyalanmaya gelmez...Sonra elin oğlu gelir, ellerinin arasından alır gider...Sende Öylece bakakalırsın...Aşk tecrübelilerine sormuyor musun? Al sana tecrübe...
Sonra belediye seni işe alır...Yıkılacak duvarları kafanla yıkarsın...:) Hani derler ya daha çok vuracaksın kafanı duvarlara diye...O anlamda söylüyorum...Bak Mehmet söylemişti dersin...Boşa kaybedecek zaman yok...Yarından tezi yok yap bu işi...Sonra da yaptım de gel bende altına imzamı atıcam...Aşk Filozofu diye...:)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle erkenden atlarsan kaybedersin ufak sevgi oyunları yap zamanla.zamana yay bunu kendini bi sıcak bi soğuk göster tepkisini ölç.eğer yuları eline verirsen senin halin harap o okulda yalan olur çünkü belliki burulmuşsun.herşeyden önemlisi ona hak ettiğinden fazla değeri verme.gözünde büyütmemeye bak yoksa sen acı çekersin.umarım ilerde birbirinizi sever ve çıkarsın kardeşim,kolay gelsin...

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sagolun beyler ve bayanlar :) tek tek okudum bütün yazıları çarşamba bakalım ne olcak:confused:

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya msn istesemmi acaba haftaya nasıl olur ders notları gönderirim sana diye... hıuı olurmu

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Yardımcın olsun...İyi haberlerini dört gözle bekliyoruz...Tüm opelciler seninle...:good: