Aslanı canlandırmayı düşünüyorum...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cihanbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar bazı çalışmalar içerisindeyim

Benim aracı bazı arkadaşlarımız görmüştür belki ankara buluşmasında..
Yapacaklarım;
Opc Jant daha sonrasında İ500 tamponu ve irmscher ön panjur çalışmam bu kadar olacaktır... Resimdeki aracın üstündeki jantlardan istiyorum.. :)
Sizlerinde fikirlerini almak isterim

10098.jpg

resimdeki jantlar bana x5 i hatırlatıyor :) şaka bi yana yakışır diyorum :)

174a161d.jpg

Son düzenleme:
Abi önceden Fatih abide(ceterisparibus) 2.5 vectra vardı,i500 tamponu,irmscher panjuru vardı.Duruşu mükemmeldi önden arabanın.Fakat bana göre resimdeki jantlar biraz fazla kaba kalmış vectrada.Tabiiki karar senin.İyi çalışmalar :)

resimdeki jantlar bana x5 i hatırlatıyor :) şaka bi yana yakışır diyorum :)

evet biraz X5 Jantını andırıyor :kop:

Abi önceden Fatih abide(ceterisparibus) 2.5 vectra vardı,i500 tamponu,irmscher panjuru vardı.Duruşu mükemmeldi önden arabanın.Fakat bana göre resimdeki jantlar biraz fazla kaba kalmış vectrada.Tabiiki karar senin.İyi çalışmalar :)

Fatih beyin aracını biliyorum gayet güzel duruyordu tampon ve panjur jantlar büyük duruyor 18 lik jant sanırım 17 liği ideal olur diye düşünüyorum

yahu kanka ben sana diyorum bırak bu i500-600 ü anlatamıyorum çok piyasa oldu bu i500 tampon kıy paraya al vectra b sport tamponu :D jantlar güzel :good: ön çamurluklarla oynayacak mısın_?bide far fıskiyelerini gri ye boya :kop:

varmı gt jantı gibisi, kalsın orjinalleri bence ,tampon ve panjur güzel olur.

5cec1982.jpg

c66cca98.jpg

yahu kanka ben sana diyorum bırak bu i500-600 ü anlatamıyorum çok piyasa oldu bu i500 tampon kıy paraya al vectra b sport tamponu :D jantlar güzel :good: ön çamurluklarla oynayacak mısın_?bide far fıskiyelerini gri ye boya :kop:

Kanka senin bi antipatin var şu i500 tamponuna anlamadım gitti :( Sport tamponu nasıl oluyormuş kanka resim varsa gönder bakalım ;)
çamurluklar ve fıskiyeler beklemede..

Kesinlikle 17'' ideal olur abi.Birde hafiften yere düşürünce tadından yenmez.. :D

Resimdeki jantlar 19'' Snowflake,bende peşindeyim bunların ama Türkiye'ye getirtme maliyeti yaklaşık 4000TL'yi buluyor :cry:

Geri