Aslanı canlandırmayı düşünüyorum...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cihanbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O jantlardan bulursan bana da haber ver :D

vectranın sport tamponuda fena durmuyor açıkcası ama hiç görmedim ben bu tamponu bulmamızda sıkıntı olabilir belki jantta öyle olacak gibime geliyor acaba bu sevdadan vazmıgeçsek :(
ama araştıracam yinede arkadaşlar

Omega jantı çok daha güzel durabilir

front1.jpg

Ya bende kardeş kendi jantıdaha güzel durmuyormu :confused:

merhaba arkadaşlar bnde 2.5 sport 99 gt im var satıp almak istiyorum 2000 model yakıt durumu nasıldır bunların ve birde bu jantlardan benim bi arkadaşta var 3.2 gts den çıkma istersen sorabilirim fiyatının eğer satılmamışsa tabi...

merhaba arkadaşlar bnde 2.5 sport 99 gt im var satıp almak istiyorum 2000 model yakıt durumu nasıldır bunların ve birde bu jantlardan benim bi arkadaşta var 3.2 gts den çıkma istersen sorabilirim fiyatının eğer satılmamışsa tabi...

yawarkadas arabasini satliga cikardi :)

konu eski

merhaba, arkadaşlar konuyla alakası yok fakat bu arabalrın kullanıcaları, bilenleri var aramızda, yakıtı gerçekten çokmudur ve kullanımı nasıldır 2000 model var ankarada 150 bende konuşuyorum alma niyetindeyim sanzımanı falan sorun çıkartırmı duyduğuma göre 2.0 motordan şehir dışında az yakıyormuş galiba şehir içinde 2.0 motordan 15 20 krş fark eder dediler alsam pişmanlık duyarmıyım :)teşekkürler hayırlı akşamlar... :) :)

Geri