astra 111.yıl için navigasyon önerisi olan?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yards33
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
orjinallikten kastınız nedir arkadaşlar?
her türlü tuning işleminde amaç zaten orjinalliğin dışına çıkmak değil midir?

yok oktay abi orjinallikten kasım aracın sadeliğinin içne etmemek demektir. bir üst sınıf araın orjinal parçalarını tak ama başkaları çok kötü duruyor örnek opc kadran yapıolar ya bir orjinaline bak abi birde o kagıttan olana anlatmaya calıstıgım o :D kızma hemen:D

kızma olmaz da,
bu orjinallik takıntısı gerçekten ilginç.
adamın park ampulü patlar orjinal olsun diye 15 tl verir osram alır, aynı ürünün muadili philipste 5 tl mesela.
standart araçlardaki ses sistemleri vasat altı.bunu geliştirmek için çinli, alman vs arkadaşların ürettiği ürünleri kullanabiliyoruz.
sadelik konusu ayrı birşey.göreceli bir konu sonuçta.sana sade gelen bana çok karmaşık gelebilir :D

abi herşeye evwallah ta arabanın dışına takılanlarla iç mekanına dokunmak pek mantıklı gelmiyor bana onun dısında motor jant su bu ıstediğin kadar oyna aslında :D bende öle bir takıntı war çok garip dimi:D

aynen bu işte.kişisel yani durum.
senin için aracın içi orjinal kalsın.benim için içi veya dışı orjinalse uykusuzluk çekiyorum:D

corsayı satıp linea aldım.
hemen kapı hoparlörleri değişti.ayrıca blaupunkt plug and play amfi ve kablo kullandım.
orjinalleri kalsın üzerinde diye ben müzik dinleyemeyecek miyim?

aynen bu işte.kişisel yani durum.
senin için aracın içi orjinal kalsın.benim için içi veya dışı orjinalse uykusuzluk çekiyorum:D

corsayı satıp linea aldım.
hemen kapı hoparlörleri değişti.ayrıca blaupunkt plug and play amfi ve kablo kullandım.
orjinalleri kalsın üzerinde diye ben müzik dinleyemeyecek miyim?

hayir bu sistemi yap tak bir CDC40 piyasadaki en iyi teyp kadar kaliteli ses al. Opelin cdc40 ile uygun premium hoparlor al. yani orjinalde de kaliteli ses alirsin ki. Tanidigim arkadaslarimda CDC40 var ve on numara sesi var. Premium hoparler ile cokda guzel muzik dinlersiniz.

CDC40 + CID + Interface + GPS Box + Multimedia Player 2500 Tl ye patlar. CDC40 in subwoofer cikisina baglayacaginiz woofer ile de bass i tavan taparsiniz. Hemde anfisiz :D

tamam bu dediğin de bir yöntem ama 2500 tl ye asla yapamazsın.ki 2500 tl çok ciddi bir rakamdır.
bu arada amfisiz sub çalıştırmak ? ben almayayım, içine düşük ohm lu watt girmeyen subdan hayır gelmez:D

tamam bu dediğin de bir yöntem ama 2500 tl ye asla yapamazsın.ki 2500 tl çok ciddi bir rakamdır.
bu arada amfisiz sub çalıştırmak ? ben almayayım, içine düşük ohm lu watt girmeyen subdan hayır gelmez:D

yok yanlis anladin cdc40 icinde kendi amfisi var :D

tamam resimde cid ekran dediğinizi gördüm..işte bundan almak istiyorum ben

Son düzenleme:
yok yanlis anladin cdc40 icinde kendi amfisi var :D
var evet ama o wattlar benim kafamdaki kullanıcılar için çok iyi rakamlar değil.
zaten araç üreticileri de yüksek rms li sistemler kurmazlar pek.
kaliteli ses sinyali üretmek için cdc40 işe yarar.
senin bahsettiklerin de iyi bir seçenek olarak kullanılabilir.ama maliyeti çok uçuk olur.
parasal kısmını da vazgeçtim, bazı kullanıcılar standartın dışında uygulamayı tercih eder.tuningin felsefesi bu aslında.

Geri