astra 111.yıl için navigasyon önerisi olan?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yards33
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tamam resimde cid ekran dediğinizi gördüm..işte bundan almak istiyorum ben
herhangi bir servisten sipariş açtırarak alım yapabilirsin.
ama tekrar edeyim fiyatı ve servis uygulama ücretini öğrenince muhtemelen hızla oradan uzaklaşacaksın.

var evet ama o wattlar benim kafamdaki kullanıcılar için çok iyi rakamlar değil.
zaten araç üreticileri de yüksek rms li sistemler kurmazlar pek.
kaliteli ses sinyali üretmek için cdc40 işe yarar.
senin bahsettiklerin de iyi bir seçenek olarak kullanılabilir.ama maliyeti çok uçuk olur.
parasal kısmını da vazgeçtim, bazı kullanıcılar standartın dışında uygulamayı tercih eder.tuningin felsefesi bu aslında.

mantiklar ters calisiyor seninle benim anladim. zevkler ve renkler tartisilmaz :kop:

tercih konusu evet.
maliyetine katlanabildiğin sürece aklındakini uygulayabilirsin.
ama benim bahsettiğim konu daha çok tuning.yani ilgimi çeken kısım bu.
senin yazdıkların modifiye olarak adlandırılabilir.

arkadaşım verdiğin linkleri videoları inceledim.bunları siz kendi imkanlarınızlamı yapıyosunuz? yoksa hazır satılan yerler varmı? Resmi olarak servislerde bunların satışı oluyormu? bana sadece cid ekran dediğiniz yere navigasyon ve dvd izleme özelliği yeter aslında..görüş açısından dolayı orası daha uygun olduğunu düşünüyorum.

edit: eonon türkiye sayfasına girdim orda 700 tl diyor!

Son düzenleme:
arkadaşım verdiğin linkleri videoları inceledim.bunları siz kendi imkanlarınızlamı yapıyosunuz? yoksa hazır satılan yerler varmı? Resmi olarak servislerde bunların satışı oluyormu? bana sadece cid ekran dediğiniz yere navigasyon ve dvd izleme özelliği yeter aslında..görüş açısından dolayı orası daha uygun olduğunu düşünüyorum.

bunlar benim degil bu birincisi..

2. si ise servisler mi yapmaz yapamaz...

3. tedarik surecinden montaja kadar siz bulup yaptiracaksiniz...

yeter dediğiniz uygulama zaten en zor ve pahalı olanı.
eonon Tr sayfasında hangi model için 700 tl rakamı var? Link verir misiniz?

sayfaya özenmemişler..linkler çalışmıyor ama http://eononturkiye.com/ ana sayfada sol alt köşede opel için olan opel unite D5103 model bi dvd player var..yüzde 30 indirimli 700 tl diyor..

700 tl yazıyor ancak güncel olmayabilir o rakam.
o ürüne 700 tl diyorlarsa hemen al.kaçırma.

hemen alma bence az bekle para biriktir cd 70 navi ile CİD ekran al arabanın içi kokpit gibi olsun :p

Bende bitane var uzak dogudan getirtmistim arabayi satinca elimde kaldi.
Tum aksesuarlari uzaerinde
DVD player
Geri gorus kamerasi destegi
Radyo
Bluetooth
USP girisi
Ipod girisi
Navigasyon
Uzaktan kumanda
Aracina uygun kablo soketleri
orjinal kutusunda
Turkce menu