Astra 2001 comfort

sertancım comfort gl club bunlarla uğraşma, cd veya elegance al. bazı editionlarda yolbilgisayar yok ona da dikkat et. bunlar arasında en güzeli cd bence. nedeni de döşemesi. çok güzel kadife döşemesi var.

rarabaya baktım araba 2005 gibi duruyor hatasız nokta yok arabada lastikler yeni akü yeni tüp var sadece işletilecek...
arkadaş mümkün değil indirim yapmam diyor bakalım hanım gelsin iyice incelemeye gideceğiz tabi sanayi yollarıda gözüküyor bakmak için...
araba benim inanılmaz hoşuma gitti herhalde bir aksilik çıkmazsa almayı planlıyorum... araba orjinal 40000 de adam almancıdan 23000 de almış ev taksidini kapatacakmış bakalım hayırlısı...

valla alırsam sorun çıkmazsa çok uzun süre binerim bu arabaya kasko ne kadara patlar acaba

valla alırsam sorun çıkmazsa çok uzun süre binerim bu arabaya kasko ne kadara patlar acaba
sen karar verdiysen . bize hayırlı olsun demek düşer. Ancak bence fazla acele etme bana göre fiyat biraz yüksek. benim arabanın kaskosu 500 TL (2004 astra G) Başak sigorta ancak bizim burası küçük bir yer oldugu için plaka indirimi var.

şu 40.000 deki astra nın ilanını ekler misin? görmek istedim merak ettim arabayı..

yazdıklarımı tam okumamışsın anlaşılan. sonuç da cd ile confort un fiyatı aynıysa tabiki CD yi alırım. ancak aynı model araba arasında 1000-1500 TL fark varsa ben confort u seçerim. Benim takıldığım nokta senin Club veya confortla ugraşma demen ve 2. mesajında bu arabaları el arabasına benzetmen. bunların CD den farkı donanımının düşük olması. yani mekanik yönünden bir farkı yok. onun için ugraştıracak bi sorun yok.

niye takılıyorsun onu anlamadım. ayrıca bu benim düşüncem ben 2000 tl fazla verip cd alırım bunu ne diye tartışıyoruz? nasıl sen bazı şeyleri gereksiz bulup almıyorsan ben de o gereksiz şeyleri gerekli görüp onları taşımayanlarla uğraşmıyorum. ne diye takılyorsun yani konu bu kadar açık. bunu burda tartışamanın anlamı yok.

ayrıca donanım fiyatlarını ikinci elde gözümüzde büyütmeye gerek yok. 2000 model 1.6 otomatik astra cd arabamı 2007 yılında 15.000 liraya aldım. gl donanımlı astralar bu fiyatardan gidiyor. bu arabalar artık ikinci el değil dördüncü beşinci el oldukları için fiyat farkı yok fiyatlar düzlenmiş oluyor.

uğraşma dememdeki sebep de şu arkadaşım: yukarıda da yazdım arkadaşımız arabasıyla ilgilenmeyi çok sever. eğer düşük donanımlı bir araç alırsa onun üzerinde çalışmak harcma yapmak zorunda kalabilir. hazır bunları paket halinde alsın diyorum. bu kadar basit.

arabanın resmini çektim ilanda yoktu onu ekleyeyim...
arkadaş ilanı kaldırmış sattımı acaba...
2235.jpg
http://i1003.hizliresim.com/2010/3/24/2235.jpg

2227.jpg

temiz görünüyor. ayrıca diri duruyor. içi nasıldı? malesef pek çok arabanın içi sigara yanıkları sıvı lekeri gibi şeylerle dolu oluyor. konsollarda güneşten dolayı erime oluyor. eh alınca bua da mp4 navi gibi projeler gelecekir sertan merakla bekleriz artık

Son düzenleme:
niye takılıyorsun onu anlamadım. ayrıca bu benim düşüncem ben 2000 tl fazla verip cd alırım bunu ne diye tartışıyoruz? nasıl sen bazı şeyleri gereksiz bulup almıyorsan ben de o gereksiz şeyleri gerekli görüp onları taşımayanlarla uğraşmıyorum. ne diye takılyorsun yani konu bu kadar açık. bunu burda tartışamanın anlamı yok.

ayrıca donanım fiyatlarını ikinci elde gözümüzde büyütmeye gerek yok. 2000 model 1.6 otomatik astra cd arabamı 2007 yılında 15.000 liraya aldım. gl donanımlı astralar bu fiyatardan gidiyor. bu arabalar artık ikinci el değil dördüncü beşinci el oldukları için fiyat farkı yok fiyatlar düzlenmiş oluyor.

uğraşma dememdeki sebep de şu arkadaşım: yukarıda da yazdım arkadaşımız arabasıyla ilgilenmeyi çok sever. eğer düşük donanımlı bir araç alırsa onun üzerinde çalışmak harcma yapmak zorunda kalabilir. hazır bunları paket halinde alsın diyorum. bu kadar basit.

amacım polemik yaratmak değil. galiba biz birbirimizi anlayamadık. bak arkadaş 99 model CD ye 18500 vermeyi düşünüyor, oysaki o paraya 2004 confort alabilir. yani arada 5 yaş fark var. sizce arabanın 5 yaş küçük olmasımı yoksa aradaki donanım farkımı önemli. ben bunu anlatmaya çalışıyorum. ben olsam 2004 confortu alırdım. neyse arkadaşın konusu dağılmasın . herkesin kendi fikri.

2004 comfort bodeline burada 120000 dekine 22900 dediler...

Geri