Astra 2009 CD Çalar Sorunu Hk

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar ;

Opel Astra 2009 1.3 CDTI Var. Son 15 Gündür Ne MP3 Ne Audio Cd leri doğru dürüst Okumuyor. CD yi Takıyorum İlk Önce Alıyor İçine Parça Çalıyor.Sonra Bir anda kesiliyor ERROR CD Diyor Çıkarıyor CD Yİ.Ben Almıyorum CD yi Yerinden.Sonra Kendi kendine cd yi geri çekiyor içeri parça tekrar çalmaya başlıyor Sonra Bidaa.Bu Hep Böyle Gidiyor. En Az 10 Adet Farklı Marka CD Denedim Halen aynı Hata.Bunu Neden Yapıyor Olabilir._

Fikri Olan Arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum

Saygılarımla...

arada sapıtıyodu bendede,cd okuyucu kirlenmiş olabilir.ayrıca yazın sıcakta klimasız gezerseniz teyp kendini kısıyo ona çözüm var klima açmadan hemde :)cd yerinin içine üfleyin bi kaçkere bi daha deneyin,eğer düzelmesse teypciye gösterin

Temizleme Cd si alıp deneyebilirsiniz.

Temizleme CD'sİ Nasıl Birşeydir. İlk defa sizden duyuyorum. Temizleme CD Sİ Nası Kullanılıyor. CD yi Teyp'e takıp bekliyoruzmu nasıldır nedir ?

Anladım.Çok Teşekkür Ederim.Bendeki MP3 CD sinin Üstüne Solisyondan Bir damla damlatıyorum ve CD yi CD Çalar'a Takıyorum.Gerisini Kendi Hallediyor Değil mi ? Doğrumu Anladım.

Cd si de özel. Kit içinde çıkıyor. Altında fırçalar var. Sadece fırçalara damlatıyorsunuz.

Geri