opel vectra cd çalar 'error cd'

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd çalar track cd dışında okumuyor bu opel vectra da öyle biliyorum da son 2 haftadır cd yi takınca (cd ler track) error cd diyerek cd yi dışarı çıkarıyor biraz denedikten sonra zor da olsa cd yi okuyor yardım lütfen

fatihatlica

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 2000 cdx otomatik vectra aldım.cd safe yazıyor kod giriyorum yalnış diyor.izmir'de oturuyorum bugün kavuklara gittim böyle ilgiszlik görmedim illa kışlık bakımı yaptırıp yaptırmadığımı sordular şu an yaptıramıcam deyince beni askıya aldılar ilgilenmediler ben bu cd safe işini nasıl çözerim yardımcı oluraız sevinirim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya arkadaşlar bırakın cd falan filan işleri alın bir usb kart okuyucu teyp takın gitsin müzik dinlemenin tadına vardın... bana göre usb ve diğer girişi olamayan ses sistemleri iş değil. Şimdi çıkacak orijinal olsun diyeceksiniz de yemişim orijinalini.... benimle yaşayacak değil ya... sallatın gitsin yaw... kendinize eziyet.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahahaha nadir abi alemsin valla ya ne güldüm gece gece Allah uzun ömür versin :) aynen abi gerçekten cok doğru söylemişsin,bende orjinal olsn diye cok süründüm ama usb li teyp aldım gerçekten sürünmüşüm boşa bnde orjinal teyiple uğraşlmaz derim :)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 2000 cdx otomatik vectra aldım.cd safe yazıyor kod giriyorum yalnış diyor.izmir'de oturuyorum bugün kavuklara gittim böyle ilgiszlik görmedim illa kışlık bakımı yaptırıp yaptırmadığımı sordular şu an yaptıramıcam deyince beni askıya aldılar ilgilenmediler ben bu cd safe işini nasıl çözerim yardımcı oluraız sevinirim

Girdiğiniz şifre CARPASS'in üstünde mi yazıyor yoksa eski sahibi tarafından biryere not edilmiş şekilde mi buldunuz?

Şifreyi doğru girdiğinize emin misiniz?

1-Eğer kağıttaysa CARPASS kartına bakının kullanma klavuzunun yada ruhsatı içinde olabilir..

2-Kağıtla Carpass aynı yada zaten carpassten bakıyorsanız, carpass aracınmı diye üzerindeki şase numaralarını karşılaştırın

3-Carpassi bulamadıysanız aracın çıkış yaptığı bayii'yi bulma imkanınız varsa orayı telefonla arayarak öğrenebilirsiniz yoksa yetkili servis bunun için ücret talep edecektir

4-Carpassi buldunuz üzerinde yazan şase no'da uyuyor demekki teyp değişti teyp sökülüp kasasının üzerindeki seri numarası üzerinden öğrenmeniz gerekir. Seri numarasını verince forumda yardımcı olanlar çıkabilir

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ahahaha nadir abi alemsin valla ya ne güldüm gece gece Allah uzun ömür versin :) aynen abi gerçekten cok doğru söylemişsin,bende orjinal olsn diye cok süründüm ama usb li teyp aldım gerçekten sürünmüşüm boşa bnde orjinal teyiple uğraşlmaz derim :)

Allah sana da sevdiklerine de uzun ömürler versin kardeşim. Yeminle uyuz oldum zaten çok direndim radyo verici aldım olmadı. Kaset aparastı aldım olmadı en sonun kafasın tası attı aracı temizliyorum birde baktım hurdacı gidiyor çektim kızağından söktüm arasında kabları hurdacıya verdim yeminle sonra da netten hem usb hem kart okuyucu klasör seçen bir teyp aldım taktırdım üzerine zaten jaklar uygun geldi. Oh şimdi 8 GB usb var binlerce parça dolay dolay çal yemişim Opelin teybini. Adamlar azıcık modern olalım demiyor arkadaş... koyun üzerine doğru düzgün bir ses sistemi...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amin abi ya cümlemize insallah :) o kaset aparatıyla bende az uğraşmadım ya düşününce bile deli oluyorum,en güzeli usb teyyp,o kadar pahalıda değil aldımda kurtuldum bida orjinal cd çalarmıs teyp miş töbe :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten şu anda araç alacak olsam ses sitemi üzerinde USB ve AU girişi koymayan bir firmanın aracını alırsam yüzüme tükürsünler. Bu dediklerimi koymayan adam Allah bilir daha neler koymaz ;)

fatihatlica

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar siz anlıyorum ama ben dirksiyondan kontrolün açık olmasını istiyorum cd changer kullanacağımdanmı hayır. sadece aktif kalmasını istiyorum olurda birgün radyo çekmediğnde kullanayım