Astra Classic KP 1.3 CDTI & 207 SW 1.6HDI Outdoor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan berko
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iki aracında kendilerine göre artıları var, ancak 207 nin ikinci eli yok denecek kadar az

arkadaşlar nedir bu easytronic kötülenmesi anlamış diilm .s

Arkadaşalar biraz geniş bir arabaya ihtiyaç olduğundan 206 mı satıp bu iki araçtan birisini almak istiyorum. DOnanımlara bakarsak ikiside neredeyse aynı. 207 outdoor da ekstradan tavanın büyük bölümünü kaplayan cam tavan var, soğutmalı torpido gözü, bagajda çakmak gibi küçük ekstralar var. Bide 207de kapılar deri döşeme koltuklarda yarı deri döşeme (astrada da sanırım konfor pakette yarı deri döşeme var.) Motor olarak biri 1.3 biri 1.6 dizel. Benim şuan kullandığım araç 1.4 70 hp dizel. Astra en kötü benim aracın performans değerlerini yakalr gibime geliyor. Zaten dizel alıyoruz öyle çok bişey beklemiyorum. Siz ne önerirsiniz. Bu arada 207 37.000 TL astra classic dizel düz 36.850. Son zamanda astra çok ağır basıyor ama 207 de de estetik güzellik ve cam tavan çok cezbediyor.
Not: Astra alırsam easytronic tercih edebilirim.

Astra h sinifina yakindan incelen sürmen oldumu???
Pego ile ayni sinif arac degil,sirf kapiyi birak deneme yaptinmi? ben astraya karar vermeden önce 408 hdi kullandim acikcasi cekis harika ama yol sesi ve motor sesi iceri cok giriyor..hele 120km ve üzeri..sen kapilari görmüssün :D iyi incele deneme sürüsü yap arti 207 corsa sinifi unutma karsilastirma yaparken,arti o sinifa 37000tl cok

Geri