astra f klasik sorun tavan döşemesi

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavan döşemem sarkma yaptı bally ile yapıştırsam kanımca leke leke olur siz ce napmalıyım
90 tl ye yeni döşeme yapıyorlar zaten 10 numarada oluyor yeni tavan döşemesi yaptır tavanı suyla köpükle yıkarsan neyap et sarkacaktır onun özel spreyi var

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tavan döşemesi değilde komple sarkma var benimkinde nasıl anlatsam kumaşın altındaki malzeme varya sert onunla birlikte sarkmış tavan zma en uufak leke ız falan yok.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim önerim: eğer yenisine yada dösemeciye cok para vermek istemiyorsanız tavan dösemesini düzgünce sökün kumaşını kaldırıp yeni kumaş alın düşeme malzemeleri satanlarda ince süngerli istenilen renk ve desende kumaşlar mevcut 1 kiloluk yada yarım kıloluk bally alıp sürün mukavvaya belli bi süre bekledikten sonra yapıştırın.kumaştan bally taşmayacaktır.aracın içinde bi kac gün bally kokar ama idare edin.kolay ve uygun çözüm. kumaş 10-15 tl bally 5 tl :D

VuRGuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim başımada geldi. komple tavan kumaşını söktürdüm yeni bir kumaş ve güzel bir usta buldum bana biraz pahalıya maloldu ama sorun yok şu an. orjinalden de bir farkı yok. 1 yıl önce 150 tl ye mal oldu bu bana

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan kumaş değişimi yapacak arkadaşların linki incelemesinde fayda var. Yaptıracağınız döşemeci eğer Bally i fırçayla sürüyorsa hemen ordan uzaklaşın. Özel bir kompresör yardımıyla püskürtüyorsa ve eski kumaşın altındaki çürüyen sünger kısmını çok iyi temizledikten sonra ince zımparayla pürüzleri tam olarak gidererek yapıştırıyorsa orada yaptırın. Şekil "BEN" de görüldüğü gibi 130 lira verirsiniz tavanınız pütürlü kalır yekpara olmaz. Aşağıdaki linki iyi inceleyin!http://www.opelim.net/forums/showthread.php?p=1239593

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim çok ufak kabarcıklar var dikkatli bakılmadıkça belli de olmuyor ama ileride ne olur bilmem :D