Astra F Kullanıcıları Buraya

akşam işten çıkmadan bagaj amortisörlerini söktüm ve yuvalarını gress yağ ile yağladım akşam eve gelirken çıt yoktu... inşallah bidahada ses gelmez ordan...
sevindim

bide amortisörler kaç para tuttu? söküp takması kolay bişey mi? benimki de yarım açılıyo da :)

sevindim

bide amortisörler kaç para tuttu? söküp takması kolay bişey mi? benimki de yarım açılıyo da :)
benimkide değiştirmeden önce hanımın kafasına düşmüştü:) araca lpg bağlatırkende ustanın kafasına düşünce değiştirdim tanesini 20tl den aldım.. orjinal aradım ama bulamadım takması kolay üzerinde pim var onu çıkar kolu çek gelir ama pimi geri takarken biraz zorlanabilirsin... haaa değiştirirsen eğer amortisör bağlantı noktalarına dışına taşmayacak kadar gres yağ sür... bak benim ses, o noktaları yağlayınca kesildi...:D amortisörde sıkıntı varsa değiştirmeni tavsiye ederim kapağı az bişey kaldır bırak sonuna kadar kendisi açılıyo kapatırkende yumuşak bi şekilde kapanıyo çarpmıyo kapağı

Son düzenleme:
kısa far yüksek ayar
uzun far yüksek ayar
cam filmli
lpg yazısı yok
hafif kusur geçtim:D adam tüpmüs reflektörmüs bakmadı bile

benimkide değiştirmeden önce hanımın kafasına düşmüştü:) araca lpg bağlatırkende ustanın kafasına düşünce değiştirdim tanesini 20tl den aldım.. orjinal aradım ama bulamadım takması kolay üzerinde pim var onu çıkar kolu çek gelir ama pimi geri takarken biraz zorlanabilirsin... haaa değiştirirsen eğer amortisör bağlantı noktalarına dışına taşmayacak kadar gres yağ sür... bak benim ses, o noktaları yağlayınca kesildi...:D amortisörde sıkıntı varsa değiştirmeni tavsiye ederim kapağı az bişey kaldır bırak sonuna kadar kendisi açılıyo kapatırkende yumuşak bi şekilde kapanıyo çarpmıyo kapağı
çıkma alıcam ama onun benimkinden iyi çalıştığına nasıl emin olucam onu bilemedim :D
benimkide yarımken alışkanlık kafayı uzatıyorum bagaja hep te kilide koyuyorum kafayı
düşmeye başlamadı henüz yani.

arkadaşalar merhaba; yozgatta çalışıyorum ve bulunduğum yerde internete girme imkanım yok,bu yüzden foruma epeydir giremiyorum; dün akşam izne geldim, arabayı sttığım için girmiyorum falan zannetmeyin; bu arada bi kaç gün içerisinde denk gelirse araba almayı da planlıyorum....

Hayırlısı olsun Halil.Hakan'ın da dediği gibi inşallah güzel bir makina bulursun kendine....

F ci abilerim,Benzın deposu değitiren oldumu hiç? Tahminen fiyatları nedir? Acayip uyuz oldum bu işe,2.kez tamire gidicez bugun baktım tekrar kaçırmaya başladı:cry:

F ci abilerim,Benzın deposu değitiren oldumu hiç? Tahminen fiyatları nedir? Acayip uyuz oldum bu işe,2.kez tamire gidicez bugun baktım tekrar kaçırmaya başladı:cry:
değiştirmedim ama baya tuzlu bi fiyatı oldğunu düşünüyorum
abim unoya almıştı baya bi para verdim diye sövüyodu :) ordan hatırlıyorum pahalı diye

hayırlısı teemiz bir şey denk gelir umarım

Hayırlısı olsun Halil.Hakan'ın da dediği gibi inşallah güzel bir makina bulursun kendine....

sağolun ama 4 günde hiç temiz araba denk gelmedi; şu an arabamı sattığıma okadar pişmanım ki anlatamam ; araç beğenirken hep eski aracım gibi temiz olsun istiyorum ,o yüzden de bu kısıtlı zamanda bulabileceğimi zannetmiyorum; heralde bidahaki gelişime kalacak ve bu gidiş yine işkenceye dönecek....

fiyatları konusunda bilgim yok ama çıkma bakabilirsin; ama nereden kaçırıyorda tamir edilemiyor; eğer şamandıranın etrafından kaçırıyorsa ozaman depoyu değiştirmen işe yaramaz; yeni şamandıra alman gerekebilir....

Geri