Astra F Kullanıcıları Buraya

pandizotu çıkardım koltukları yatırdım denedim ses aynı ses gacırtı tıkırtı değil!!! ayrıca bagaj kapağının fitiline pudra sürdüm ses kesilmedi, kapağın sağ ve solunda bulunan takozlarla ayar yaptım olmadı,bütün hareketli yerlere menteşeler felan wd-40 sıktım olmadı,acaba bagaj kapağının fitiline serum hortumu mu çeksem sizce faydası olurmu??

hiç öyle ses duymadım amortisörlerden falan gelmesin? takozlar gıcırtı yapbilir

yok arkadaşım takoslardan olabilir diye bende düşündüm ama önce takozları yağlayıp denedim olmadı iyice temizleyip pudra sürdüm olmadı daha sonra takozların karşılığına sünger denedim yine olmadı....

ilginç bi durum
amortisörlerin kapak ve gövdeye monte edildiği yerleri kontrol edin bir de belki montajda bi eksik vardır

hakan kardeş şimdi dediğin yerlere baktım geliyorum bi eksiklik görmedim oralarada wd-40 sıkmıştım zaten..... nasıl kesecem ben bu sesi yaa!!!

akşam işten çıkmadan bagaj amortisörlerini söktüm ve yuvalarını gress yağ ile yağladım akşam eve gelirken çıt yoktu... inşallah bidahada ses gelmez ordan...

arkadaşalar merhaba; yozgatta çalışıyorum ve bulunduğum yerde internete girme imkanım yok,bu yüzden foruma epeydir giremiyorum; dün akşam izne geldim, arabayı sttığım için girmiyorum falan zannetmeyin; bu arada bi kaç gün içerisinde denk gelirse araba almayı da planlıyorum....
hayırlısı teemiz bir şey denk gelir umarım

Geri