Astra F Kullanıcıları Buraya

araca ben şimdi bakım olarak neler yapabilirim?

yağ değişimi + polen filtresi + triger kayışı vs? daha başka neler vardır?

hava filtresi olarak k&n almayı planlıyorum sizce uygunmudur?

Sislere xenon taktırttım h1 ampülller boşa çıktı osram hyper white isteyen pm atsın uygun bir fiyat yaparız.

1m4x3.jpg

bugun double dın aldım :))) başlığı cıkıyoo hemde:)))) onumuzdekı hafta gogusu double dıne gore kestırıp sonrada pıano blacka boyatıp takcam bakalım yapınca resmını koycammm:D onemlı olan kısmı hallettım:D

bugun double dın aldım :))) başlığı cıkıyoo hemde:)))) onumuzdekı hafta gogusu double dıne gore kestırıp sonrada pıano blacka boyatıp takcam bakalım yapınca resmını koycammm:D onemlı olan kısmı hallettım:D

resimleri bekliyoruz işlem bitince :D güzel projeler bunlar

ihsan bey maşallah arabanız çok güzel görünüyo ben çok beğendim açıkcası... allah kaza bela vermesin güle güle kullanın
Hayırlı olsun çok temiz bir araç gibi duruyor. Birde lpg taktırırsan tadından yenmez bu arabalar. H.sonu istanbula gidip geldim. LPG yi hiç kullanmadım. Benzinle gidip geldim. 140 km hızı geçmedim. ortalamaya vurduğumda hızım 110 km idi. yakıt tüketimi bence bu yaşta bir araç için inanılmaz güzel 7,2 lt/100 km. 100 km ortalama ile gitsem muhtemelen 7 litreninde altına inerdim. Ancak gel görki şehir içinde böyle tüketmiyor. böyle tüketse yeminle lpg yi söker atarım. tekrar hayırlı olsun.

F ciler far ampullerini güçlendirenininz varmı? xenon takmadan normal ampulü mesela 100 w yapsak nasıl olur?

Geri