Astra F Kullanıcıları Buraya

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nası beceriyolar 12v luk cihazı yanacak kadar sakat yapmayı anlamıyorum :confused:

araçta başka sorun yok dimi?

teknosa uğraştırır baya, peşini bırakma.

başka sorun yok hakan abi elektrik tesisatında diğer her şey çalışıyor
teknosa büyük ihtimal bizle alakalı değil bağlattığın yerden dolayıdır diyecek gibi çünkü kablolardan sorun sabah ilk iş sanayiye gidip bi garantiye alacam kabloları teyp le işim sonra

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yaa bugün aracım vites d konumunda lambada beklerken sanki kesiklik gibi vuruntu yapmaya başladı ara ara yapıyo boşa (n) alınca sorun yok gaz yemede çekişde sorun ve tekleme felan yok sadece lambada beklerken yapıyo neden olabillir bu sizce...
otomatik kullanan sayımız az, istersen teknik servise de bi konu aç.

başka sorun yok hakan abi elektrik tesisatında diğer her şey çalışıyor
teknosa büyük ihtimal bizle alakalı değil bağlattığın yerden dolayıdır diyecek gibi çünkü kablolardan sorun sabah ilk iş sanayiye gidip bi garantiye alacam kabloları teyp le işim sonra
sebebini tespit edersen bize de söyle, tedbir alınabilcek bişeyse bakalım biz de

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim far ampülü h4.orsam night breaker tavsiye etmiyor kullanan arkadaşlar yağmurda göstermiyo diye söktüler.ben 5 senedir orsam cool blue 4000 kelvin kullanıyorum gayet memnunum.farın içini kendim temizledim.farın ampülünü söküp içine nemli bezle tozlarını alıp kuru bezle sildim.farın aynası eskisinden parlak oldu.aydınlatması eskisine göre iyi oldu
Ampul deliğinden nası temizledin yaw:D bende bir deneyim bakayım temizleme işin.

Yalnız bu ampul konusunda kafam karıştı night breakerı çok tavsiye ettiler. ben kit falan takmak istemiyorum. sadece mevcut aydınlatmam biraz daha artsın istiyorum. özelliklede yağışlı havalarda uzun yolda sorun yaşamak istemiyorum. bunun en pis örneğini büyük veya küçük hızlı giden bir aracı geçerken onun sprey etkisinde kaldığımda önümü görememek olarak verebilirim.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayiye gittim çıkarttık teybi
aracın teybe giden kabloları yanmış :mad: komple göğsü sökmek lazım fln dediler dedim o kadar vaktim yok bi sorun çıkartır mı kısa devre fln yapmasın bir şey olmaz dediler
inş yarına kadar bi sorun çıkartmaz yarın düzgün bi teypçiye gitmem lazım

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Besevler piooner bülente git müdür

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı cumalar

e o kablolar orj dir, nasıl yanmış anlamadım, o kadar akım çekince neden sigorta atmamış onu da anlamadım

iyi bi kablo kullansınlar dikkat et çok ince falan olmasın.

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayiye gittim çıkarttık teybi
aracın teybe giden kabloları yanmış :mad: komple göğsü sökmek lazım fln dediler dedim o kadar vaktim yok bi sorun çıkartır mı kısa devre fln yapmasın bir şey olmaz dediler
inş yarına kadar bi sorun çıkartmaz yarın düzgün bi teypçiye gitmem lazım
keçiörende yıldırım elektronik var tavsiye ederim çok çok eskidir orda

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Salim kardeş
Önce farın arkasındaki kapakları ve ampülleri sök.büyükçe bezin bir kısmını içine kalan kısmını dışarıda tut.uzun tornavida yardımıyla bezin farın içinde dolaştır ama farın aynasını çizmemeye dikkat.sen benim tavsiye ettiğim orsam cool bleu 4000 kelvinden al tak.ben ampül almadan önce denemek için sadece ampülün tekini cool blue değiştirmiştik diğeri normal sarıydı farları yakınca arda aydınlatma farkı bariz belliydi hemen eşini alıp değiştirmiştik

Son düzenleme: