Astra F Kullanıcıları Buraya

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim F ler h4 mü H7 mi kullanıyor? forumdan arkadaşların tavsiyesiyle osram night breaker taktırıcam. %15 daha fazla ışık veriyormuş.

Birde far içini temizleteniniz varmı? temizlenmesi mümkünmü?
Bizim far ampülü h4.orsam night breaker tavsiye etmiyor kullanan arkadaşlar yağmurda göstermiyo diye söktüler.ben 5 senedir orsam cool blue 4000 kelvin kullanıyorum gayet memnunum.farın içini kendim temizledim.farın ampülünü söküp içine nemli bezle tozlarını alıp kuru bezle sildim.farın aynası eskisinden parlak oldu.aydınlatması eskisine göre iyi oldu

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüş derken aracın görünüşümü yoksa bizim yola olan bakışımızmı??
bizim görüş açımız mesafemiz vs.

Bizim far ampülü h4.orsam night breaker tavsiye etmiyor kullanan arkadaşlar yağmurda göstermiyo diye söktüler.ben 5 senedir orsam cool blue 4000 kelvin kullanıyorum gayet memnunum.farın içini kendim temizledim.farın ampülünü söküp içine nemli bezle tozlarını alıp kuru bezle sildim.farın aynası eskisinden parlak oldu.aydınlatması eskisine göre iyi oldu
ben de servisime sormuştum, pek tavsiye etmem deyince vazgeçtim
kullananlar başta süper diyor ama eski ampule dönenler eziyetmiş diyor :confused:

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bacanağımda vectra a kasa, kayınpederimde astra g kasa var onların bana dediklerini söleyim sana "senin farların çok iyi aydınlatıyo" dediler bana ama ben ampülün farklı olduğunu söylemedim onlara bu arada piyasada satılan ampül camı mavi görünümlü olupta araca takınca beyaz bir renk alıp ışık mesafesi düşen ampüllerden değil

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sabah fibercideydim arkadaslar kafamıza göre fiberi yaptırıp hafif eğimli bi double din yapcaz:=)))göğüsü piano black yapıyorum cumartesi hazır olcak resimlerle burdayım cumartesi:D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu hafta terslikler üst üste geliyor arabaya sürtüp kaçanlara kızarken çok enteresan bi olay oldu :mad::mad:
sabah okula giderken teyp yandı
teyp açıktı müzik çalıyorrdu bi anda sustu ve konsoldan dumanlar çıkmaya başladı ( yoğun bir şekilde :) ) hmn kenara çektim tabi açtım kapıyı bir süre sonra geçti duman ancak olan oldu teyp çalışmıyor cd içinde kaldı tabi ayrıca aracın içine bir yanık kokusu sindi :mad:
teybin 2 yıl garantisi vardı teknosadan almıştım müsait bir zamanda götürecem bakalım ne diyecekler
ayrıca o kokuyu çıkarmak için bi öneriniz var mı ?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Önder...Teknosanın zihniyeti belli genelde..İnşallah müşteri odaklı bir hata demezler...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nası beceriyolar 12v luk cihazı yanacak kadar sakat yapmayı anlamıyorum :confused:

araçta başka sorun yok dimi?

teknosa uğraştırır baya, peşini bırakma.

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yaa bugün aracım vites d konumunda lambada beklerken sanki kesiklik gibi vuruntu yapmaya başladı ara ara yapıyo boşa (n) alınca sorun yok gaz yemede çekişde sorun ve tekleme felan yok sadece lambada beklerken yapıyo neden olabillir bu sizce...