Astra F Kullanıcıları Buraya

sorma abicim bende çok üzülüyorum..

gözünden yaş geliyodur kesin :D:D

F ciler günaydın. Dün sağ dikiz aynama park yerinde vurmuşlar:( malum sonuç plastiğin arkası çatlamış ayna yerinden çıkmış. yerine tam takılmıyor. bu arabalarım sanırım en zayıf noktası bu aynaları. bu konuda bir önerisi olan varmı? uc kısımdaki telleri yuvalarıa oturtamıyorum. onlar otursa arkada kalan kanca yerine rahat geçiyor. şimdilik idareten duruyor. Gidip yenisini alsam siyah olacak ve boyanması gerekece:( üstelik yenisine 75 tl dediler yuhhhdedim.

yan sanayi al 40 lira, bi farkı yok

75 TL orjinalin çıkması. parçacıda sıfırı 150 TL, yan sanayisine 25 TL dedi benim parçacı. hiç fark yok aralarında dedi. iyi güzelde bunları boyatmakda sıkıntı. 25 TL lik aynaya 25 TL boya parası isterler şimdi.

F ciler günaydın. Dün sağ dikiz aynama park yerinde vurmuşlar:( malum sonuç plastiğin arkası çatlamış ayna yerinden çıkmış. yerine tam takılmıyor. bu arabalarım sanırım en zayıf noktası bu aynaları. bu konuda bir önerisi olan varmı? uc kısımdaki telleri yuvalarıa oturtamıyorum. onlar otursa arkada kalan kanca yerine rahat geçiyor. şimdilik idareten duruyor. Gidip yenisini alsam siyah olacak ve boyanması gerekece:( üstelik yenisine 75 tl dediler yuhhhdedim.

Valla bendede oldu o sıkıntı tüm F çiler gibi...Ben oturtuyorum yerine..Sanırım kırılacak endişesiyle fazla abanmıyorsunuz yerine takarken..Bence madem gözünüzden o aynayı cıkardınız,biraz daha abanarak saç tırnağıda tornavidanın ucuyla bastırarak deneyin...Ben birçok kez bu şekilde yaptım ve hala eski aynalarım var..

deyyuzzun biri bahcelide tamponuma sürtmüs gıcık oldum haaaa boyada çatlamıs sanırsammm:((

Valla bendede oldu o sıkıntı tüm F çiler gibi...Ben oturtuyorum yerine..Sanırım kırılacak endişesiyle fazla abanmıyorsunuz yerine takarken..Bence madem gözünüzden o aynayı cıkardınız,biraz daha abanarak saç tırnağıda tornavidanın ucuyla bastırarak deneyin...Ben birçok kez bu şekilde yaptım ve hala eski aynalarım var..

Aynen Mutlu abi sonuna kadar katılıyorum bende alıştım valla ;) bakıyorum yerinde yok sağını solunu dolanıyorum sonra tornavida vasıtası ile takıyorum ;)

arkadaşlar bu ayna konusu maalesef hep bir sıkıntı olacak ama benim merak ettiğim acaba 94 gsı aynaları bizimkine olur mu hiç olmasa görüntüsü daha karizma ve kaliteli duruyor...

Geri