Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar tayinim köyden merkeze çıktı:) artık arabam allah kısmet ederse bozuk yollara girmeyecek:)
Hocam hayırlı olsun.sıralar açıklandı sanırım ve 1.sıradasınız tahminimce:)çünkü sonuçlar 4 ağustosta açıklanıyor.inşallah herşey sizin için daha iyi olur:good:Ankaraya gideceğiniz günleri de görürsünüz inşallah.benim de kayseri merkeze çıktı.bakalım hayırlısı:)

Hayırlı ugurlu olsun...Heralde buna en çok araban sevinecek..:)

İlker fiyat hakkında bir fikrim yok ama,ben derimki eğer acil değilse veya gerekmiyorsa bedava masraf etme derim ben..Ama para senin,akıl senin..
Haklısın mutlu.bugün başka bir ustaya gösterdim acelesi yok dedi.şimdilik biraz havaları azalttım gayet de iyi oldu.gazlamaya devammm:D

Hocam hayırlı olsun.sıralar açıklandı sanırım ve 1.sıradasınız tahminimce:)çünkü sonuçlar 4 ağustosta açıklanıyor.inşallah herşey sizin için daha iyi olur:good:Ankaraya gideceğiniz günleri de görürsünüz inşallah.benim de kayseri merkeze çıktı.bakalım hayırlısı:)
hocam 15. sıradayım ama okul yeni yapıldığından dolayı 23 kişi alıyor.:) sizin içinde çok sevindim. inşallah herşeyin hayırlısı olur.

lazrail kardeş ben merkezdenim çimenli köyü hava alanının az üstü forumda hemşerilerimin olması sevinirdi beni:D

hocam 15. sıradayım ama okul yeni yapıldığından dolayı 23 kişi alıyor.:) sizin içinde çok sevindim. inşallah herşeyin hayırlısı olur.
Teşekkürler hocam.urfanın en çok kebap ve lahmacununu özledim:)1 yıl siverekte bulunduğumu söylemiştim demi:)biraz kokusunu gönder bu tarafa:D

ayıpsın kardeş
TRABZONLUYUZ biz istemez para pul ,her zaman ,her yerde ANTİ-İSTANBUL

Teşekkürler hocam.urfanın en çok kebap ve lahmacununu özledim:)1 yıl siverekte bulunduğumu söylemiştim demi:)biraz kokusunu gönder bu tarafa:D
söylemiştiniz hocam ama kokusunu göndermekle olmaz :) inşallah buraya beklerim. gülhan lokantasını hatırlarsın inşallah orda bi kebap yeriz

Geri