Astra F Kullanıcıları Buraya

Beyler.. bu gün arabaya binip yürümeye başladım.. ancak bi gariplik var arabada.. araba gitmek istemiyor. sanki.. bide bir cıygıltı..... tabi doğru sananiye .. sonuç olarak sol teker fren pistonu sıkışmış geri gelmemiş.. araba hep frende.... kaliperdeki toz lastiği yırtılmış.. piston paslanıp karıncalanma yapmış geri gelmiyor ... buralarda bulamadık aspirin tedavisi yapıldı .. ama en kısa zamanda yenisi ile değiştirilecek...

Hüseyin abi çok geçmiş olsun.....Allah yardımcın olsun....
----------------------------------------------------
İlker hayırlı olsun Kayseri merkez....
-----------------------------------------------
Önder hoşgeldin aramıza....

Arkadaşlar sanırım benim sinyal kolunda arıza var...Kolu sellektör yapmak için yukarı dogru cektiğimde hiç bir şey olmuyor....Acaba gercekten bir arızamı var yoksa ben cokmu safımm.....?
Bu arada kasırga burak nerelerde hiç sesi cıkmıyoo....???

Arkadaşlar sanırım benim sinyal kolunda arıza var...Kolu sellektör yapmak için yukarı dogru cektiğimde hiç bir şey olmuyor....Acaba gercekten bir arızamı var yoksa ben cokmu safımm.....?

geçmiş olsun ama sorun yok,bende de zaman zaman oluyo bu.kolu ileri itersen yine uzunlara geçer,sonra geri çek selektör olur:Dben öyle yapıyorum problem olunca.yani uzunları yakıp söndür gibi yap,selektör yapmış olursun.çok pahalı bi işlem değil,benim ustamın söylediğine göre F kasaların kronik selektör sorunuymuş.opel den anlayan heryerde rahatlıkla yaptırabilirsin.

Saolun Efe ve Önder...Çok önemli değil ama,diğer türlü pratik olmuyor..En yakın zamanda yaptırmalıyımm..Malum yolda giderken lazım oluyor..:)

Bu arada kasırga burak nerelerde hiç sesi cıkmıyoo....???
Mutlu abi bi hafta kayserdie olduğum için takip edemedik:D
ayrıca mutlu abi kolu kendine çektiğin zaman sellektör yapar :good:

Beyler.. bu gün arabaya binip yürümeye başladım.. ancak bi gariplik var arabada.. araba gitmek istemiyor. sanki.. bide bir cıygıltı..... tabi doğru sananiye .. sonuç olarak sol teker fren pistonu sıkışmış geri gelmemiş.. araba hep frende.... kaliperdeki toz lastiği yırtılmış.. piston paslanıp karıncalanma yapmış geri gelmiyor ... buralarda bulamadık aspirin tedavisi yapıldı .. ama en kısa zamanda yenisi ile değiştirilecek...
Hüseyin abi inş. çaresi bulunur :)

Geri