Astra F Kullanıcıları Buraya

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak doğum günün kutlu olsun..Allah sağlık,mutluluk,huzur ve bol kazanç versin inşallah..Nice mutlu senelere.. :)

Buda benden olsun..Hediyesiz olmaz dimi...Güle güle kullan.. :)

sex7wy.jpg
ojmky9.jpg

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şarj dinamosunun daha sonra tekrardan problem yaratma olasılığı yüksek yani?

arabam kusura bakmasın ama kalkıp 200lira gibi bir meblâyı şu sıralar veremem yatsın daha iyi :)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F saneler asla ölmezler....:D bende satma niyetindeydim. dizele geçmeyi düşünüyordum. birkaç araba baktım içne oturdum sürdüm F sanenin tadını vermedi.

4 yeni yazlık lastik aldım, ufak tefk tıkırtı mıkırtı var, amortisör takoz ve bilyaları değiştirecem, kapılara ayar yaptırıp içlerini açtırıp bırakmış olan kuşakları orjinal haline getirecem (ön 2 kapı 12 yıl içinde bırakma yapmışlardır kapı içinden sarsıntılarda ses yapıyorlar) birkaç ufak yenilemeyle daha 350 tl gibi bir masrafım olacak. yaptırıp binecem. trigerin değişimine daha 20 bin km var. ama onuda kontrol ettirip gerekirse değiştirecem pısır pısır edicem aracı.

Bizim iyi durumdaki F kasaların yerine ne alayım dersen 20 bin tl lik araç alman lazım. üstelik aynı konforu vermez. zaten muayenesini geçen ay yaptırdım, trafik sigortasını bu ay yaptırdım, yeni lastik aldım, en fazla 500-600 harcarsam (trigerle beraber) 4 sene sorunsuz binerim. arabalarımıza iyi bakalım. onlarda bize baksınlar.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bugün yan peteklerifar açma düğmelerinin oralarıda piano black yaptırıyorum:D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam f ciler
bugün arabayı azcık slidikten sonra fotoğrafçılık damarım kabardı şunları resimledim,
makinanın şarjı bitmeseydi daha baya bişiler yapıcaktım ama bu kadar oldu,
Efe'ye nostalji olsun diye ekleyeyim dedim, fotoğraf makinasının detay ayarlarını da öğrenmeye çalışıyorum baya bişeyler olcak gibi öğrendikçe :rolleyes:

dsc00379m.jpg

dsc00381b.jpg

Maşallah Hakan abi ne zamandır panterin güncel resimlerini görmüyoduk iyi olmuş ;) Ayrıca fotoraf çekimleride on numara devamını bekliyorum :) :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Hakan abi ne zamandır panterin güncel resimlerini görmüyoduk iyi olmuş ;) Ayrıca fotoraf çekimleride on numara devamını bekliyorum :) :D
bi de tripod temin edeyim de o zaman gör :D
bu fotoları makinanın kılıfını tripod yerine kullanarak çektim :rolleyes:

bu arada heppi börtdey :)
işyeri serverı imageshack i bloke ettiğinden hediyeni ekleyemedim

fireman110

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak doğum günün kutlu olsun Allah sevdiklerinle beraber nice mutlu seneler nasip etsin inşallah.