Astra F Kullanıcıları Buraya

offf offfff sorunum hala devam ediyor sabah sabah moralim -1905 :(

en sağdaki kırmızı emniyet kemerli ışık ne ışığı acaba?

Arkadaşlar benim yeşil garibime vicdan azabı çektiğimden biraz ilgilenme vakti geldi diyorum. Önce ; jant ile işe başlamak istiyorum. :p Bizim araçlara uygun olanları linklerseniz sevinirim. ( 14' olmak zorunda)

Hepinize iyi akşamlar...
arkadaşların slx jantı diye dalga geçtiği jantlarımdan öneririm :D 14'
ama nerden alınmış bilmiyorum :D takılı almıştım ben aracı

iceboy tırıs tırıs ettin böööö ettin beni yaaa kardeşim :) tavsiyen için tşkler bunu göz önünde bulundurucam. opel servisden ziyade ilk önce opel'ci kral bi tane ustam var ona gidip göstericem gerek kalırsa aracı ona da bırakabilirim.. yarın ola hayrola demekten başka çarem kalmıyo

offf offfff sorunum hala devam ediyor sabah sabah moralim -1905 :(

en sağdaki kırmızı emniyet kemerli ışık ne ışığı acaba?
alternatör kaynaklı da olabilir sorunun ışıkların parlaklaşması vs. olduğundan, bilmem olur mu ama voltaj akım falan yükseliyo olabilir, o sebepten de sensörler sapıtıyo olabilir :confused:
bi kontrol ettir istersen.

KAPUT için servise verdim bugün arabayı tamponlarıda fiberci hiç girme abi küçük bi esnemede çatlar dedivazgeçtim

arkadaşların slx jantı diye dalga geçtiği jantlarımdan öneririm :D 14'
ama nerden alınmış bilmiyorum :D takılı almıştım ben aracı

alternatör kaynaklı da olabilir sorunun ışıkların parlaklaşması vs. olduğundan, bilmem olur mu ama voltaj akım falan yükseliyo olabilir, o sebepten de sensörler sapıtıyo olabilir :confused:
bi kontrol ettir istersen.

Abi bu benim arabayı sattıran soruna benziyo sanırım.. Azmı kafa patlattık üstünde hatırlarsın..

hatırlamaz mıyım,
inşallah öyle değildir diye önce bi alternatifleri düşünelim :D
pozitif düşünce..

şarj dinamosundan olabilir diyorlar da şu en sağdaki ışığa bi anlam veremedim ne ışığıdır ki o..

en sağdaki kırmızı renkli noktalı emniyet kemerli ışık nedir bileniniz varmı?

şarj dinamosundan olabilir diyorlar da şu en sağdaki ışığa bi anlam veremedim ne ışığıdır ki o..

en sağdaki kırmızı renkli noktalı emniyet kemerli ışık nedir bileniniz varmı?

Şarj dinamosu diyorlarsa doğrudur. Bende aynı problem oldu. Sağdaki ışık airbag ışığıdır. Bende de airbag ışığı yandı çok parlak yandı hatta. diyot tablosu filan değişti ama tekrar yandı ustadan kaynaklanıyorumuş. Bende tekrar götürdüm ustaya söktürdüm dinamoyu komple götürdüm dinamocu tamir etti 120 liraya. Akümde 10 senelikti delphi aküyü değiştirmezsen garanti vermem dedi gittim mutlu silver akü aldım. İkisinide taktırdım şimdi hiç problem yok.

Geri