Astra F Kullanıcıları Buraya

SU ya haftaya xenon takılacak kısmetse..
Önümüzdeki ay bagaja dizayn yapılıp bagajda deri kaplanacak ve [mdf degil komple bagaj dizaynı olacak] bagajın iki yanına 2x30 luk Alpine subwoofer, bagajın ortasına 1 tane Alpine PMX T 320 anfi, 1 tane Alpine 6 lı DVD player, 2 tanede ön koltuk kafalık arkalarına Alpine TME 780 EM 7'' monitör takılacak inşallah..

evet ama nerden anlıcakki orjinalde olup olmadığını?
mercekli farı yok bu arabanın halojenlerle de az görüyorum abi napıcam?
yada merceksiz farı olup fabrika çıkışı xenonlu olan şu 97 98 model falan olan mercedes c180 ler ne yapıcak? böyle saçma bi uygulama görmedim..
diğer konuda mesela benim arabamda orjinal fabrika çıkışı arka camlar 3 numara filmli..ondan da mı ceza yazıcak? hadi yazdı diyelim nasıl sökücem? sökmem imkansız..2.yazıcak 3.de arabamı mı bağlıcak? fabrika çıkışı orjinal..
aptalca işlerle uğraşıyolar..bunlarla uğraşmak yerine trafiği tehlikeye atanlarla uğraşsınlar

;)
hakan ev mi aldın
çok güzel bişey bu.
evim evim güzel evim
güle güle otur ,hayırlı olsun
çok sağol,
anlaşmayı yaptık bu hafta içi satışı hallediyoruz inşallah.
kiradan kurtulacağız kısmetse

SU ya haftaya xenon takılacak kısmetse..
Önümüzdeki ay bagaja dizayn yapılıp bagajda deri kaplanacak ve [mdf degil komple bagaj dizaynı olacak] bagajın iki yanına 2x30 luk Alpine subwoofer, bagajın ortasına 1 tane Alpine PMX T 320 anfi, 1 tane Alpine 6 lı DVD player, 2 tanede ön koltuk kafalık arkalarına Alpine TME 780 EM 7'' monitör takılacak inşallah..
hey maşallah

hakancığım eviniz hayırlı uğurlu olsun,allah mutlu günlerde sağlık ve huzur içinde oturmayı nasip etsin inşallah...

arabam yarın balıkesir'e yolcu alan arkadaşa hayırlı olur,kazasız belasız sürer inşallah...

iyi de arkadaşım sizin aracınızın piyasası oldukça fazla haliyle çok sevenini bulacaksınız
biz ne yapıcaz bizde sizin yanınıza mı sığınıcaz yoksa :)

abi senin arabanın hayranı çoktur da cesaret edip bineni azdır :)

ersin hayırlı olsun, allah daha iyilerini nasib etsin

Geri