Astra F Kullanıcıları Buraya

Aklıma durup dururken bir fikir geldi. Şimdi İstanbul trafiği malum kapılar kilitli gezmek şart. Ama aracın içinde kilitleri rahat açıp kapatmak zor. Merkezi kilit motoru mu beyni mi artık kapıları ne kontrol ediyorsa ona bir buton bağlasak mesela cam açıp kapatma düğmesi bağlayıp düğmeyide şöför kapısındaki normalde ayna kontrolu için olan ama cam düğmesininde uyacağı boşluğa taksak. Kolayca açıp kapatsak nasıl olur.

Aklıma durup dururken bir fikir geldi. Şimdi İstanbul trafiği malum kapılar kilitli gezmek şart. Ama aracın içinde kilitleri rahat açıp kapatmak zor. Merkezi kilit motoru mu beyni mi artık kapıları ne kontrol ediyorsa ona bir buton bağlasak mesela cam açıp kapatma düğmesi bağlayıp düğmeyide şöför kapısındaki normalde ayna kontrolu için olan ama cam düğmesininde uyacağı boşluğa taksak. Kolayca açıp kapatsak nasıl olur.

zahmetine katlanırsan güzel bir uygulama olur :) ilk kasa focuslardaki gibi

çok büyük bir zahmet gibi gelmedi bana sadece merkezi kilit nereden kontrol ediliyor onu bulmak lazım. Sigorta panelinden halledilir mi acaba. İki üç tane kablo çekilecek gibi duruyor :D

zor ne biçim bi sehirde yasıyonuz yau ben daha ankarada dolasırken aklıma bile getirmem kapıları kitlemeyi:D

bagaja hemen abanırlar ilk ışıklarda

iyi fikir alican
alarmın kumandasını kullanayım dedim ama kontakla bağlantısı olamdığı için çalmaya başlıyor, o bağlantıyı yapabilirsem kumandadan halledicem

kilitleme kolay da açma sakat oluyo manuel olunca, kilitlerken bi dirsek hamlesiyle hallediyorum ben :)

az evvel gönderdim arabamı,sanki cocuğumu askere uğurladım cok zor geldi...:(

inşallah bana da alan abimize de hayırlı uğurlu olur kazasız belasız kullanır inşallah...

dün gece arabayı parkettiğim yerden çıkarken yanıma ççöp kamyonu geldi neyse çöpçüler önünden çöpleri tasırken bitanesi bi iki kere poseti hafif kaputa sürter gibi oldu dedim bisi yoktur inmiyim simdi saba bi baktım çizilmis pasta cilayla geçer büyük ihtimal ama ne saçma adamlar var etrafta ya deli oldummm

bagaja hemen abanırlar ilk ışıklarda

iyi fikir alican
alarmın kumandasını kullanayım dedim ama kontakla bağlantısı olamdığı için çalmaya başlıyor, o bağlantıyı yapabilirsem kumandadan halledicem

kilitleme kolay da açma sakat oluyo manuel olunca, kilitlerken bi dirsek hamlesiyle hallediyorum ben :)

evet kilitlerken kolay dirsekle ama açarken zor oluyor. Birde açana kadar arabanın içindekiler kapı kollarına asılıp açmaya çalışıyorlar. Bana çok zor birşey gibi gelmedi. Alarm kumandasından kilitlersem alarm devreye girdiğinde iç sensörler arabanın içinde hareket görüp ötmeye başlıyor :D

Geri