Astra F Kullanıcıları Buraya

hayırlı olsun:)
yeni evin.
Allah herkese nasip etsin:o
amin cümlemize inşallah.
İnşallan sizede nasip olur abi..;)

Hakan abi hayırlı uğurlu olsun insallah..
Sağolasın kardeşim.
Evi azcık daha büyük alaydın ;)
Anladın sen onu..
Hayırlı olsun abim yakın zamanda gelicem ziyarete..
ev büyük olsun diye ev aramaya çıktım zaten Efecim, 2 odadan 3 odaya geçtik ;)

dün başıma gelenleri anlatsam bitiremem, evi nakliye firmasına verdim taşıma için, babam başlarında durcak nasılsa garantili sigortalı diye gittim işe.
eşim aradı bikaç parça cam kırdılar yok biz kırmadık, yok onun zararı olmaz gibi laflar ettiklerini söyledi.
hemen atladım gittim, bi baktım adamlar babama dayılanıyo, önce baya bi hırlaştık adamlarla, sonra patronlarını aradım o daha manyak çıktı :D
baştan garanti veren şerefsiz kıvırmaya başladı, hasarımı kesip veriyorum adamlarının parasını dedim yüzüne kapadım.
adamlar da çok hasar yok bizim rızkımızı kesiyosun gibi laflar ediyolar, bi ara tatışma kızıştı baktım biri tornavidayı çekti sallıyo bana :D baktı bende tepki yok çekildi.

neyse uzun lafın kısası babam orda olup beni sakinleştirmese bi araba sopa yiyip bide üstüne tornavidayı böğrüme yiyip kalıyodum evin önünde :D ucuz yırttık :D

aman diyeyim taşınacak olursanız uzak durun böylelerinden.

Ön panjuru 94 gsi ön panjuruyla değiştirsek olurmu acaba.gsi panjuru daha güzel hoşuma gidiyor

malesef uymaz..far yapısı farklı Harun bey. bende düşünmüştüm o projeyi de ordan biliyorum :)

Hakan abi Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin en iyisi tanıdık taşımacıya yaptırcan nakliyatı yoksa ne özen olur ne de böyle kırılan dökülenin arkasında dururlar

muayeneye götüremedim hala vize haftama denk geldi şu sınavlar bi atlatayım biraz masraf açacak bizim sıpa :D

Geri